Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó a macskának lakásban?

Jó a macskának lakásban?

Figyelt kérdés

Apukám azt mondta, lehet macskám ha én etetem, elviszem az almot stb. (Ha nem csinálom elviszik a menhelybe :/) DE azt &kezdte el mondogatni, hogy a macskának nagyon szar lesz, utalni fogja az éltet. Sok cikkben azt olvastam, nem olyan rossz nekik, legalabb többet pihenhet..Én sokat lennék vele mert 7órát lennék távol, egy héten 2szer pedig 8at... 2szer pedig egész nap otthon. Ha elutaznánk nyáron 1 hétre szoktam, (de anyuék otthon vannak) vagy 2napra akkor a szomszéd (vagy anyuék) etetnék. Most nem tudom eldönteni szar e neki, vagy jó, vagyok elviselhető!? (Lány cica) (ha nagyon szükséges kiengednénk a teraszra (ami hatalmas) vagy levinném az udvarra porázzal)

SOS (Sértő komikat mellőzd!)



2017. jún. 4. 20:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a macska akit elhoznánk kb 3hónapos lenne és azt a három hónapot a természetben töltené
2017. jún. 4. 20:10
 2/6 anonim ***** válasza:

nagyon fontos, hogy ivartalanítsd, a felesleges szaporulat megelőzése érdekében, rengeteg kiscica szeretne gazdihoz jutni de sajnos többségnek esélye sincs annyian vannak. Másrészről szerelmért sem próbál majd megszökni.

Ha kellően ingergazdag környezet hozol számára létre, akkor szeretni fogja bent is. Kell neki macska bútor ahova felmászhat, bebújhat (kartondobozból is csinálhatsz, szekrény tetejére is stb.). Kellenek játékok: pl:jó cipőfűző, alufólia golyó stb. 100 félét lehet még vásárolni. Ha ezeket biztosítod akkor jól fogja érezni magát a lakásban

2017. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kölyökként tudnak alkalmazkodni a változáshoz
2017. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó neki lakásban, ha kölyökként megszokja. Ivartalanítani viszont mindenképpen szükséges 6 hónapos kora körül.

De gondold át a döntésedet, hogy tizenvalahány évig ténylegesen tudsz-e érte felelősséget vállalni!

2017. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A mi cicánk szobacica. Erkélyünk és kertünk sincs. Viszont az utca végén van egy park ahova le szoktam vinni. A cica a fűre nem akar lemenni. Az ölemben figyeli az embereket aztán fel óra múlva megunja és mászik vissza a hordozójába, hogy vigyem haza.
2017. jún. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mostmár tudom, hogy nem baj ha elhozom.😊
2017. jún. 5. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!