Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet a szobacicámat fürdetés...

Lehet a szobacicámat fürdetés után hajszárítóval szárítani a bundáját?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 11:53
1 2
 11/15 anonim válasza:
49%
A második válaszadóhoz csatlakozom és hozzáteszem egy hosszú szőrű cicmic lassan szárad... és addig mindenfelé mászkál és ráragadhat mindeféle kosz-szösz(még ha tiszta is a lakás, a macskák külön képessége eme zugok megtalálása és "takarítása") és azért nem túl egészséges ha plussz koszt nyalogat! Hmm...
2008. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
szerintem fürdetni se kell a SZOBAcicát, ha nincs rá különösebb ok. a macska nagyon tiszta állat, fölösleges ilyenekkel macerálni. (a mi macskáink idejük nagy részét kint a kertben töltik, mégis szép tiszták.) ha viszont mégis fürdeted, lehet hajszárítózni, bár ha rendesen megtörölgeted, utána leteszed valami meleg helyre, nagyon szépen megszárítja magát a nyalogatással is. és így biztos nem ártasz neki.
2008. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. igaz a porszívótól nagyon fél, de a hajszárítótól nem .. (még... :P) azért kell az én cicámat fürdetni, mert gyógyszert kapott a bundájába, amitől kicsit sárga lett (egy hófehér cicáról van szó). az újabb adag gyógyszer előtt akar megfürdetni.
2008. okt. 17. 14:34
 14/15 anonim ***** válasza:
az en szobacicamnak a furdetes hatalmas trauma,viszont szaritani hajszaritoval ugy kb 2 meterrol engedi.DE ne szembe vele.
2008. nov. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ez elég hülye kérdés volt, hogy mért kell egy szobacicát fürdetni, akár ha elvégzi a dolgát és pisis lesz neki a mancsa, vagy mondjuk én ma ugy jártam hogy türelmetlen volt, és magára borította a tejet, bármi meglehet. Amugy meg azt csak te tudhatod hogy lehet e hajszárítóval szárítani. Próbáld ki, ez attól függ hogy mihez van szokva. az én cicám még csak 4 hetes de már hozzászokott a porszívó hangjához is, és nem fél
2010. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!