Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lefialt a macskám és gondok...

Lefialt a macskám és gondok vannak vele. Mit tegyek? Az infók lent.

Figyelt kérdés
Június huszonötödikén délelőtt a cicám termetéhez képest 4 jól fejlett kiscicát hozott a világra.Aznap tegnap és ma is eléggé kedvetlen csak fekszik és ma már nagyon nem is eszik barnás váladék folyik ki belőle és a legyek szállják.Édesanyámmal megállapítottuk ,hogy a méhlepényt nem szülte ki ,mert az utolsó cica születését láttuk és a méhlepényt viszont nem szülte meg.Interneten azt olvastuk ,hogy meg kell műteni.Sajnos vidéken élünk a közelünkben nincs állatorvosi rendelő és sajnos pénzünk sincsen rá.Valaki esetleg nem tud valami módszert gyógyszert vagy bármit amitől fel tud épülni a cicám.Egész nap vele vagyok.Semmit nem tudok csinálni.Szerencsére ezek ellenére rendesen gondozza a kicsiket azzal még nincs gond.Sürgős lenne és várom a segítségeket előre isköszönöm.

#macska #macska lefialása #macska lefialása utáni gondok
2017. jún. 27. 10:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

"Köszönöm szépen az idiótának nevezést igazán kedvesek vagytok most is a sírás határánvagyok ,hogy nem tudok a cicámon segíteni ez csak egy lapáttal tett rá kösz.És ,hogy miért tartom ezt a macskát képzeljétek ha kiskorában nem hozom haza meghal a cica az elpusztult anyja mellett ült és nyávogott mínusz fokok voltak nem hagyhattam ott."


És most jobb, hogy most hal meg?!

A sírás nem segít.

Vidd azonnal állatorvoshoz. Kérj kölcsön, vagy kérj részletfizetés az orvostól. Más megoldás nincs, értsd meg!

2017. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%
Sírni és sajnáltatni magad könnyű. Ez nem menti meg. Nem igaz hogy egy mamától nem lehet kölcsönkérni, buszra felülni. Az orvos még ki is megy hozzátok.
2017. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%

Úgy sem fog tenni semmit... :(

Segítséget kért, megkapta, bepukkadt és direkt nem fogja megtenni, amit írtunk neki.

2017. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

"És ,hogy miért tartom ezt a macskát képzeljétek ha kiskorában nem hozom haza meghal a cica az elpusztult anyja mellett ült és nyávogott mínusz fokok voltak nem hagyhattam ott."

Az egy dolog. De ha nincs módotok megfelelően ellátni a kis vakarcsot, akkor nem kell megtartani. Nincs abban semmi szégyen.


A leírtak alapján a macskátoknak hullamérgezése lehet, szóval vagy sürgősen kértek kölcsön valahonnan és kerítsetek egy dokit akár a föld alól is vagy ne csak bámuljátok, hanem kezdjetek el gödröt ásni. (Akár ötöt is, mert a hozzáállásotok alapján ti pont nem fogtok 2 óránként etetve és pisiltetve tápszerrel kismacskát nevelni.)

2017. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%
Én csak annyit szeretnék mondani neked, hogy ha nem akarod, hogy egész életedben furdaljon a lelkiismeret, akkor vidd valahogyan állatorvoshoz, de minél előbb! Ne azért, mert mi válaszolók azt mondtuk, hanem mert szerintem érzed te is, hogy így helyes, ha segítesz szegény védtelen állaton. Nem hagyhatod, hogy szenvedjen, és vele együtt a kiscicák is. Egyedül az állatorvos tud segíteni rajta, hidd el.
2017. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Most azért nem írsz, mert be lettél oltva? Elvitted állatorvoshoz? Vagy számítsunk rá, hogy halott a macska?
2017. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%
Engem is erdekelne,hogy hogy van a cicus es,hogy sikerult-e valamit intezni.
2017. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igazából mindenkinek igaza van, nem is értem, hogy az olyan aki anyagilag nem engedheti meg magának miért tart macskát. De a kérdező még gyerek és ő hiába vinné el, ha az anyja jön ezzel a "Nem, mert nincs rá pénz." kifogással. Valószínűleg nincsenek tízezrei a kérdezőnek, szóval felesleges lebaszni mert nem viszi el dokihoz. Az más kérdés, hogy tény, hogy ha beteg a kiskedvenc akkor rögtön menni kell vele az állatorvoshoz és nem gyk-n kérdezősködni. De mint mondtam, sajnos a helyzete nem engedi ezt meg.
2017. júl. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Habár az engem is érdekelne, hogy túlélte a cicus
2017. júl. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
*túlélte-e
2017. júl. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!