Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen rossz a macskám?

Miért ilyen rossz a macskám?

Figyelt kérdés

Már volt három macskám, de ilyen rosszal még nem találkoztam. Van kaparófája meg játéka, de azokhoz hozzá sem nyúl. Helyette a falon mászik, a függönyön lóg, a kanapét marja, az asztalon szét szed mindent, az összes kábellel amit megtalál játszik. És éjszakánként megállás nélkül nyávog, ha kicsukjuk a hálószobánkból, de ha beengedjük mindent szétszed meg rajtunk mászkál meg játszik és szétkarmolja azt a testrészünk ami nincs betakarva.


Fogalmam sincs mitől lehet ez, tudom hogy a macskák sem egyformák, de vele tényleg nem bírok és már egy hete nem aludtam rendesen csak naponta kb 2 órát. Olyan vagyok mint egy zombi, hasog a fejem és már kétségbe esésemben írok ide :(

A cicus még kicsi, pontosan nem tudni mennyi idős, kb 4 hónapos.



2017. júl. 3. 06:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
az utolso valaszolo jo tippeket adott, es orulok hogy szereted es nem akarsz megszabadulni tole csak azert mert ilyen kis eleven. Kitartas ez olyan mint a gyerek csak elobb nyugszik le es kesobb kevesebb lesz a gond vele. Probalhatod azt is ha beengedited az agy vegebe vagy melle tegyetek neki valamilyen ruhat amit viselsz, polot stb. elotte hordjad 1 napig legalabb es ne mosd ki. talan a legjobb ha az agy vegebe teszed vagy ahol le szokott fekudni.
2017. júl. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jackson Galaxyt ajánlom. Kapható magyarul is valamelyik könyve, de youtube-on is van rengeteg ilyen rövidke oktatófilmje ennél sokkal durvább problémákra is. Ha tudsz angolul, mindenképp keress rá, jó tippeket ad nagyon.
2017. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!