Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Talaltam egy kiscicat es nem...

Laszlo Elemer kérdése:

Talaltam egy kiscicat es nem igazan tudom mivel etetni. Valakinek valami otlete?

Figyelt kérdés
Segitseget szeretnek kerni! Egy kiscicaval kapcsolatban. Ugy 4/5 napja taalaltam egy arva kiscicat, korul 4/5 hetesre saccolnam. Az elso problemam az, hogy nem igazan tudom mivel etetni, marmint a sonkas szalamit, felvagotat megette es a sonkas vagdaltat, aszt meg ahogy elnezem kedveli is. Csakhogy mast nem igazan akar megenni. Probalkoztam par dologgal es nincs eredmeny. Probaltam szaraz tappal is de az se tetcett, amugy is ahogy elneztem nem igazan tudna megragni mivel meg eleg picik a fogai. Es nem szeretnem csak konzerven eltetni. Amugy igen az alutasakos eteleket is meg probaltam es az se tetcett. Nagyon orulnek, ha valaki egy kis segitseget vagy hasznos inot tudna nyujtani. Valakinek valami otlete?

2017. júl. 11. 16:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Arra a problémádra, hogy kisvárosban laksz és nincs megfelelő bolt, a rendelést tudom ajánlani.

Zooplus,petnet pl elég nagy áruház, sok macskás dolog van, sok fajta táp, konzerv és egyéb.

De pl ha DM üzlet van a környéketeken, ott is árulnak nagyon sok fajta macska kaját, egész jó minőségben(Van ami 40-60% hústartalmú).

De ha pl tesco van, ott szokott lenni purina..Az nem rossz táp.

Nézz szét, nem muszáj állatos boltban venni.

Egyébként én szószos alutasakos kajával próbálkoznék. Száraztáp még korai neki szerintem, ha az anyja mellett lenne, még szopna és kicsit eszegetne mellette .

2017. júl. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
még picik a fogai, és nem tud mindent megrágni. nyers csirkemájat kapard szét és próbálj adni neki pépesen.
2017. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Virslit, hasonlókat ne adj neki, ha lehet. Nagyon magas a sótartalma, tönkre fogja vágni a veséjét.

Húst, vagy alutasakosat (amiben hús is van) adj.

2017. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem világos, hogy mi van a konzervvel/alutasakossal. Azt sem eszi? Milyet adtál neki?
2017. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Amit ezidaig megevett az a Sonkas vagdalt,sonkas szalami,a felvagott,virsli es Lonch hus az is ojan mint a sonkas vagdalt,vagy legalabb is hasonlo.mugy igen minden fele macskakajat megprobltam es hozzuk se nyult.Este en is majat keszittek neki egy kis rizzsel.Remelem az azert valamit segitteni fog.Korul egy hete van nalam es felek,hogy meg baja esik ettol a sok konzerves dologtol.Maskepp egessegesnek tunik,szaladgal,rengeteget jatcik es alszik :).
2017. júl. 12. 16:06
 16/27 A kérdező kommentje:
Na meg volt a maj,rizs,csirke hus es semmi megszaglaszta es tovabb alt.hat mar ogalmam sincs,hogy mit adhatnek,kifogytam az otletekbol.:(.
2017. júl. 12. 18:35
 17/27 Bettike335 válasza:
Bármelyik állatorvosnál vagy állateledelboltba kaphatsz macska tápszert ára az van de megéri higy nekem! Nekemis van egy ilyen cicám én 5 hónapja dédelgetem most teljesen egészséges! De a amit te találtál annak már nyitva a szeme ez a legfontosabb csak igy tudok többet segiteni!
2017. júl. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
hat sajna csak ez a megoldas marad,marmint az internetes rendeles,mert itt az allatorvosok nem nagyon tartanak ilyen macska tejet meg hasonlot. Ideges vagyok,mert most mar csak fosik a sok konzervtol.Az elso 2 napban meg rendesen kakilt. :(((((.Es tenyleg nem hajlando szinte semmit sem megenni,pedig elegge ki vannak nove a fogai,mert neha harap rendesen,hogy szinte a konnyem is kicsordul,pedig csak 4/5 hetes.
2017. júl. 13. 18:49
 19/27 anonim ***** válasza:
Szia hogy vagytok? Eszik a cica? Próbáld meg jól lefárasztani hátha attól megjön az étvágya. Remélem enni fog.
2017. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
nem hiaba arasztom,akkor se eszik semmi mast csak a konzervet.Legalabb macska konzerv lenne,de sajna nem az es mar egyszeruen nem tudom mit csinaljak.probaltam aszt is,hogy nem adok semmit,addig mig meg nem eszi aszt,ami elotte van,de inkabb nem eszik.Igy csak muszaaly volt ujra konzervet ele tennem.nem ertem miert ilyen kis finnyas.minden esetre rendeltem a netrol macska tejet meg ijen immunerositto olyadekot.Abban remenykedem az is segitt valaamit mert ha nem akkor el fog pusztulni sajna.:(((((((((((((.
2017. júl. 14. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!