Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Talaltam egy kiscicat es nem...

Laszlo Elemer kérdése:

Talaltam egy kiscicat es nem igazan tudom mivel etetni. Valakinek valami otlete?

Figyelt kérdés
Segitseget szeretnek kerni! Egy kiscicaval kapcsolatban. Ugy 4/5 napja taalaltam egy arva kiscicat, korul 4/5 hetesre saccolnam. Az elso problemam az, hogy nem igazan tudom mivel etetni, marmint a sonkas szalamit, felvagotat megette es a sonkas vagdaltat, aszt meg ahogy elnezem kedveli is. Csakhogy mast nem igazan akar megenni. Probalkoztam par dologgal es nincs eredmeny. Probaltam szaraz tappal is de az se tetcett, amugy is ahogy elneztem nem igazan tudna megragni mivel meg eleg picik a fogai. Es nem szeretnem csak konzerven eltetni. Amugy igen az alutasakos eteleket is meg probaltam es az se tetcett. Nagyon orulnek, ha valaki egy kis segitseget vagy hasznos inot tudna nyujtani. Valakinek valami otlete?

2017. júl. 11. 16:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, reméljük a legjobbakat. Hátha a tej segít neki valamit, találtam egy oldalt hátha előrébb jutsz a cicával.


[link]

2017. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Azért ne add még fel, neki te vagy az egyetlen esélye. :(
2017. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a biztatast,nem is all modomban feladni,maskulonben nagyon aktiv kis aranyos.
2017. júl. 14. 21:41
 24/27 anonim ***** válasza:
Szia, hogy van a cica?
2017. júl. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, te mellé beszélsz!

Miért nem adsz neki kiscicának való alutasakost? Mi az, hogy a konzerv, amit eszik nem macskakonzerv. Hanem? Kutyakonzervet adsz neki?

Kínáltad normális macskakonzervvel? Mert ezt a választ mindig kikerülöd, és nem írod le, hogy milyennel próbálkoztál.

Semmi baja nem lehet attól, ha jó minőségű kiscica nedvestápot kap, ha már a szárazat még nem eszi meg. Ha hasmenése van, az nem attól van, hanem a kutyakajától meg a kutyulékaidtól.

2017. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Kepzeld el,probaltam minden fele macska konzervel es nem akarta enni. Amugy igen jol van,most hogy novoget mar lassan elkezdett minden felet megenni.ugyhogy ngyon orulok neki.
2017. júl. 30. 22:08
 27/27 anonim ***** válasza:

És szokás szerint megint kikerülted a választ. Látom, nem akarod leírni, hogy milyen az a mindenféle konzerv, amit adtál neki...

És azt sem írod, le hogy mi volt az az egyetlen konzerv, amit evett, és ami nem is macskakonzerv volt.

Nem nagyon van kiscica, aki a normális, neki való alutasakost nem enné meg, de valami kutyakonzervet (?) igen.

De remek, hogy most már "mindenfélét" eszik. Nyilván sosem tudjuk meg, mit...

2017. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!