Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csak az én cicáim...

Miért csak az én cicáim tünnek el sorra?

Figyelt kérdés
6cicám volt májusig. Mind oltott ivartalan. Májusban eltünt1 juniusban még1 most még1. Idáig évekig semmi nem volt. Most sorra tünnek el, kinti bentiek. Mindenük megvan prémium táp játszás stb. A környék összes cicája vigan él.

#macska #eltünéd
2017. júl. 20. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Sajnálom hogy eltűntek de vannak olyan cicák akik elmennek és vagy örökre új életet kezd vagy nem tom vagy csak egy időre elkoborol egészségesek voltak? mert vannak olyanok akik azért mennek el hogy ne Lázsd hogy szenved


Nekem van egy ismerősöm akinel az volt hogy volt egy cicaja több és felnőtt korába elmentek valahova

Rakj ki plakátokat hát ha valaki látta remélem nem történt semmi bajuk

2017. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Keresem őket. Igen egészségesek voltak.
2017. júl. 20. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem hát akkor az nem lehet
2017. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

nálam most kb 2 hete tünt el egy nőstény meg egy sérült öreg fiú,lehet olyan az idő ami miatt néhányan útrakelnek


ha fiatalok akkor lehet elvitték (mint az enyémet is,aztán fél év múlva az utcán találták meg,nagyon örült hogy hazakerült,azóta bent van velem,kinti,benti)

2017. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos már olyanná tettük a világot, hogy a kijárós macskák mind állandó életveszélyben vannak a forgalom miatt. 100 macskából csak pár él addig, hogy végelgyengülésben múljon ki, az összes többit baleset, mérgezés éri, vagy elkapják a kóbor macskáktól az életveszélyes betegségeket. A benti tartásnál jobbat nem tudok.
2017. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!