Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam össze a...

Hogy szoktassam össze a régebbi cicámat egy újjal?

Figyelt kérdés
Van egy cicám aki 5 éves és fogok kapni még egy kb 2 hónapos kiscicát. régebben olyan 1 éve, találtunk egy kiscicát, és megpróbáltuk összeszoktatni őket de nem sikerült. szerencsére rátaláltunk a gazdijára! viszont most hogy fogok kapni még egy kiscicát, szeretném őket összeszoktatni! :-)

2017. júl. 20. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

ha egyneműek akkor nem nagyon fog összejönni

ha fiúk akkor biztos nem, ha lányok akkor esetleg igen,

ha meg fiú lány akkor már nagy az esély de az sem feltétlen,én is próbáltam


benti fiú cica egy éves,és akikkel felnőtt azokből próbáltam egy lánnyal,egy darabig elvoltak,eljátszadoztak,de a fiú sokat csesztette a lányt és az mindig elbújt inkább.

2017. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha az új cicát bezárod egy szobába először. Úgy is érzi a másik a szagát, szokik hozzá.


Aztán a legjobb, ha tudsz egy rácsos ajtót csinálni arra a szobára, hogy egy lágtárben legyenek, lássák is egymást, de el is mehessenek egymás látása elől, ha akarnak. De a rácsos ajtónál meg is szagolhatják egymás, össze is dughatják az orrukat, hátulról is megszagolhatják egymást.


A rácsos ajtónál együtt ehetnek is, az egyik kívül, a másik belül.


Ha valaki figyeli őket, nyitott ajtó mellett is lehetnek. De cileházra menekülőútra szükség van.


Hetekbe, esetleg hónapokba is kerülhet, de megéri kivárni, hogy tisztes távolból merjenek aludni egymástól.


Szerintem lányok összeszoktatása a legnehezebb. Fiúkkal kevés baj van. Ugyanúgy mint az embereknél.

2017. júl. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!