Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen ellenséges ez a...

Miért ilyen ellenséges ez a macska?

Figyelt kérdés

Már több nyáron is rámbízták barátnőmék a cicájukat,mialatt ők nyaralnak. Az első években nem volt gond. Igaz,nem volt olyan kezes velem mint az a saját cicám, de nem volt ellenséges. Most is igényelné a szeretet,de ahogy magához édesget engem,jól megharap és meg is karmol. Ma rám is fújt. Nem simiztem durván,a hasához nem is értem.

Napi egyszer látogatom, már harmadik hete.

Ivaros nőstény cica.


2017. júl. 21. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Rettegésben akar tartani, hogy később elrabolja a lelkedet🐱🐈👹
2017. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol szoktad simizni,mikor rádtámad?Ha mindig ugyanannál a pontnál vadul meg,akkor lehet fáj ott valamilye vagy valami másért nem tetszik neki,ha odanyúlsz.
2017. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne nézz a szemébe, az a macskáknál kihívást jelent, nézz oldalra és pislogj nagyokat.

Ne menj oda hozzá simogatni, hagyd hogy ő jöjjön közelebb. A fejéhez ne nyúlj, a gerincét simogasd végig a farka tövéig.

Ha visszanyeri a bizalmát akkor újra barátok lesztek :)


Vagy az is lehet, hogy fáj valahol neki, amit előttem is írtak.



Kérdezd meg a gazdáját, hogy történt-e valami, megváltozott-e a macskájuk viselkedése?

2017. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Felugrik a tenyeremhez,és beledörgölőzik,hanyatt vágja magát, majd utána oldalra. Ha fekszik,a hátát és a fejét símítom. +Belenézek a szemébe.

Akkor mostmár értem...

2017. júl. 21. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!