Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb. mennyi idő lehet, míg...

Kb. mennyi idő lehet, míg megszokja az új lakást a cicám?

Figyelt kérdés
Új lakásba költözünk,eddig 3 Gazdi volt,most "csak" én leszek,nem lesz eki sok ennyi változás?
2010. máj. 24. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben te voltál a "fő" gazdi,akkor nem lehet gond.A hellyel kapcsolatban meg csak annyit,hogy változó,mert a cicáknak megvan a napi rutinja,ahogy végigjárja a területét,meg a dolgait.Próbáld hasonlóan elrendezni a dolgait ahogyan voltak,meg mindenfelé rakj szét ismerős szagú dolgokat,a játékait,vagy ami a legjobb a "szagos" pólóidat(ami nincs kimosva),hogy ismerősnek érezze a helyet,és foglalkozz,játssz vele sokat.Lehet,hogy egy ideig morcos lesz és olyanokat csinál ami neked nem tetszik(pl. félrepisil vagy vagy szétrágja a cípőfűződet),de légy vele türelmes,mert ez neki még nagyobb változás,mint neked és így vezeti le a feszültséget,csak szeretgesd.
2010. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 15 éves macskával költöztem. Mivel a bútorok, az ő felszerelése jött velem, sokat nem csodálkozott.Egyszer körbe szaglászta a lakást és annyi.
2010. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:) én vagyok a "fő"gazdi,úgyhogy remélem hamar megszokja,majd próbálok segíteni neki:)
2010. máj. 25. 14:26
 4/7 anonim válasza:
van egy kis cicám lány 1/2 éves. az lenne a kérdésem, hogy amikor eszik mindig ki hordja a konyhábol a kaját ezt mért csinélja?
2010. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az enyém is ezt csinálja...:) nem tudom miért:)
2010. máj. 30. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
hát kb...1-2 hét,de kinek hogy
2010. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mentett cicám van, egy hónapon belül lettem a 3., akihez került. Gyorsan megszokta a helyet, rögtön megtalálta az almot is, egyedül :)) A tiéddel gazdaként Te is ott leszel, szóval semmi vész.
2010. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!