Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek is sokat eszik a...

Nektek is sokat eszik a cicátok mostanában?

Figyelt kérdés
Alig tudom leállítani, állandóan kajáért kuncsorog. Érzi, hogy jön az ősz szerintetek? Szedi magára a tartalékokat?
2017. aug. 18. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Enyém is jól eszik,de betartom a szabályokat,csak reggel,délben és este kap kaját.Reggel már kiakarja lökni a kezemből a tálat amiben készíteni szoktam neki reggelit.Most már majd kezdi növeszteni a bundáját télre.
2017. aug. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még nem vettem észre hogy többet enne
2017. aug. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém pont, hogy alig eszik, csökkentenem kellett a mennyiséget, mert mindig csak berohadt. Kb fele annyit se eszik, mint télen.
2017. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mostanaba jobb etvagyuk van.Az egyik kepes lenne haromszor is reggelizni.Meg igazabol vacsizni is.
2017. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak az enyem csinalja ezt :D mar kezdtem furcsallni...de amugy igen, megkapja a rendes adagjat es utana is kajaert nyarvog..rémes..eddig napi 2x evett, nemreg ertem haza egy par napos kiruccanasbol es azon kaptam magam tegnap h miota hazaertem a macskanak 3x adok enni...mondom ez hogy lehet, ilyen még nem nagyon volt (csak kiskoraban). Viszont tegnaptol visszaallt a regi rend, ugymond hiaba "ehes" en akkor is 2x adok neki, egyebkent sem vmi sovany :D egyszeruen nem tudom elhinni h szinte folyton ehes, de mindenesetre rakok ki neki egy kis szárazat ami egesznap ott van a taljaba, ne h a vegen még szo erje a haz elejet :D
2017. aug. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!