Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák csak egy vagy akár...

A macskák csak egy vagy akár több gazdihoz is ragaszkodnak?

Figyelt kérdés
Párommal örökbe fogadtunk egy kiscicát. Egyelőre úgy látom, hogy mindkettőnkhöz egyformán ragaszkodik, ez változhat később? Úgyértem törvényszerűen lesz egy "fő gazdi", akit jobban szeret?
2010. máj. 25. 07:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én cicám sem épp az ismerősök kedvence, de engem imád, úgyhogy én is szeretem a kis "idegbeteg ketyós" cicust.
2010. máj. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát... nekem úgy lett macsekom, hgy valahonnan Pécelről elszökött egy itt kapott kaját és ittmaradt... tehát ne beszéljünk olyanokról, hogy a macska a gazdhoz ragaszkodik. A macska a kajához ragaszkodik. A kutyák másak. Mondjuk a kutyás és a macskás embereknek teljesen más a véleményük, én pl kutyás vagyok de erre midenki rájöhetett , nem érdekel ha ezért lepontoztok de ez a válsz ;)
2010. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
20:37: Értem én, hogy ez a "válsz", de mi az a "válsz"? ^_^°
2010. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, lesz-e fő gazdi, valamelyik választ (néha nem is pontosan érteni, mi alapján) mások nem, ezt macskája válogatja. Az enyém mindig ahhoz megy oda éppen, aki szomorkodik, és olyankor az ölébe mászik. Ölbe venni nem hagyja magát.
2010. máj. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!