Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicatok hol szokta a...

A ti cicatok hol szokta a telet tolteni?

Figyelt kérdés
Kifejezetten olyan gazdik irjanak, akiknek kinti a cicajuk es lakasba nem megy be. Ti hogy oldjatok meg a cica helyét telire? :)

2017. aug. 21. 07:26
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Az enyemek bejohenek,de a szomszed es par senki cicaja nalunk alszik a kamra folotti padlason.Nekik csinaltam kartondobozbol kuckot.De csinaltam mar szivacsbol is meg az egyik cicusnak berendeztem egy polcot amin elotte a tyukok ultek.En edig ugy lattam,hogy a cicak nagyon szeretik az ilyen sajat keszitesu hazakat.
2017. aug. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
58%
Szia nekünk ha még kissebek akkor a kazánházba, ha nagyobbak akkor már maguktól felmennek a padlásra.
2017. aug. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Egy ideje már csak benti macskánk van, de régebben volt olyan ami kinti volt. Akkor a pincébe járt le aludni, ott kapott enni is. Kb 16 fok volt fixen.
2017. aug. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Pince.


Az udvar felé olyan az ablak, hogy 20*25-ös téglalap formájú üveglapokból áll össze, ott az egyik ki van nyitva nekik, azon közlekednek szabadon. Belülre szoktam rakni faládákat, hogy kényelmesebben feljussanak, kint a földtől 20 centire van a nyílás alja, azt simán leküzdik. Lent van 14-16 fok a mínuszokban is, van papírdoboz, benne kiselejtezett törölköző. Kaját is ott kapnak, hogy ne fagyjon össze.

2017. aug. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Már bent van lakásban minden cicám, de régen kint voltak.Melléképületbe6szerszámos, bicikli, stb tárolós/ szereltünk be egy radiátort, és télen oda bejártak, volt ott nekik egy régi heverő, fotel, stb.betéve, meg dobozokban plédek, stb.azokban aludtak.

Előtte míg ez nem volt, a házunk mellé, közvetlen a fala mellé téglából épített a férjem egy kis házat nekik, kb.mint egy nagyobb kutyaház, akkorát. Vettünk rá egy cicaajtót, igaz a lengőajtaját levettük, mert nem mentek be rajta, és helyette egy pléddarabot tettem oda, ne menjen be a hideg.És a lakásból egy vastag fűtéscsövet ebbe a kis házba kivezetett neki. Volt benne sok régi pléd, kb. 20-23 fok volt nekik mindig benne, imádták nagyon, de aztán ez a ház kellett kutyának, és akkor csináltuk meg nekik a fűtött melléképületet.

De volt egy idejáró cica is, akinek amúgy volt gazdája, de az előkertünkbe jött mindig kaját kérni, és mivel a gazdája nem törődött vele hol alszik, vettem neki egy fűthető autóba való üléshuzatot, amit a férjem beüzemelt neki valami trafóról/lehet hülyeséget írok, de már nem tudom miről üzemeltette, lényeg hogy nem 220 Volt/és ezt betettük egy fa kutyaházba, ajtóra pléd, és ebben 3 télen telelt ki a cica, jó meleg volt alatta, és a levegőt is felfűtötte kb.15-18 fokra.Sajnos utána elveszett a cica.

2017. aug. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Padláson.
2017. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
66%
Nekünk kintmarad mert van egy kosarunk (köszönjük húgica :D) telerakjuk szalmával aszt megvannak ott -50 fokba is
2017. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Téged raknálak ki -50 fokba aludni! Biztos jó éjszakád lenne.

Ha állatot tartunk, felelősek vagyunk érte. Amire alapból szüksége van a jólétéhez, azt csak mi tudjuk neki biztosítani, nekünk van kiszolgáltatva.Sivár érzelmű, lelketlen ember az, aki ezt nem érzi.

Az ilyen miért tart állatot? Nem kötelező tartani annak, aki csak hagyja szenvedni.

2017. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A cicák vadnak születtek attól,hogy kint vannak minuszokban (és már felnőttek) nem lesz semmi bajuk a mi macskánk már 5 telet végig csinált úgy hogy egy fedett helyen raktunk ki neki egy dobozt tele ruhákkal.Nem szívtelenség az ha kint hadjuk a macskát télen a kóbor macskák is kint alszanak télen és ha még mindig a természetben élnének a macskák akkor is kint töltenék a telet.
2017. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!