Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megtudom nyugtatni egy picit...

Megtudom nyugtatni egy picit az anyamacskát? (többi lent)

Figyelt kérdés

A kiscicáink 4 hetesek lesznek szombaton és egy elzárt helyen vannak egy "dobozban"(nincsen ennek alja csak teteje meg oldalai és pereme sincs, a földön pléd van)és olyan cukik már kezdenek járni szinte szaladnak és egyre bátrabbak, így jönnek kifele de az anya cica ilyenkor nagyon ingerült és ideges,és nagyon aggódó(sokszor ilyenkor gyorsan lefekszik és dorombolással hívja a piciket...)

Tehetek valamit hogy ne legyen mindig ilyen mikor kijön az egyik? mert olyan aranyosak ott és én tudom hogy egy biztonságos zugban vannak amin tovább nem tudnak kijönni(szóval ennél biztosabbra nem tudjuk csinálni) viszont szeretnénk ha már a cicák ott kinn játszanának......

Hogyan nyugtathatom meg az anyát?


2010. máj. 25. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg megpróbálhatnád valamilyen finomabb falattal elterelni a figyelmét az anyacicának, vagy leülhetnél mellé, öledbe vehetnéd és simogathatnád. Hátha ettől megnyugszik.
2010. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi hogy ilyen hamar válaszoltál, de ez nem nagyon szokott bejönni...........=(

De köszi=D

2010. máj. 25. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Megpróbálhatod, hogy nagyobb részt kerítesz le a cicáknak, akkor szabadabban mozognak, mégis látja az anyjuk, aki természetesen félti a kicsinyeit. Jobb lenne, ha fedél nélküli lenne a helyük, mert így még kíváncsiabbak a kiscicák.
2010. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 hét múlva már hagyni fogja, hogy menjenek. A mi cicánk is kb. 3-4 hetes korukig nagyon aggódó volt, aztán amikor már kimásztak maguktól a kölykök a dobozból nem lehetett megállítani őket:D
2010. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oké köszi.=D

Viszont sajnos a nagyobb hely nem megvalósítható ott(egyébként így is "nagy" ott a helyük kb. 1.5X1-es szerintem az elég nekik egy ideig)és az anyacicának épp ez a baja hogy odamennek "ki".........

2010. máj. 25. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden anyacica ilyen. Anyukám kiskoromban azt is mondogatta, hogy bármennyire is szeretném pl. a kismacsekokat is megsimogatni , ne tegyem, mert ha érzi az anya a "más" szagot, otthagyja őket. Ez ilyen védekezési ösztön náluk, 2-3 hét és engedni fogja magát is simogatni.
2010. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek^.^

Akkor hagyom de remélem hamar megszokja, mert úgy nem szeretem mikor megpróbálja "visszadorombolni" őket....

2010. máj. 25. 18:06
 8/9 hell-ikon ***** válasza:

Picit ha jobban belegondolsz, minden anya ilyen, fajtól (kutya, macska, ember) függetlenül:) (már azokra értve, amelyek felvállalják az utódgondozást)


A te anyukád is biztos jobban féltett téged egészen pici korodban, mint pl. most.;)


Nyugi, idővel majd változik a helyzet.

2010. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm....:D
2010. máj. 26. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!