Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskatápok között miért...

A macskatápok között miért nincs olyan sok gabonamentes, mint a kutyatápoknál?

Figyelt kérdés
Pedig szerintem pont a macskák azok, akiknek a természetes étrendjükben nincsenek gabonafélék, csak hús. Ehhez képest a tápok nagy része tele van kukoricával, stb. Ezekre semmi szüksége a cicáknak, igaz? Gabonamentes tápokat pedig csak néhány márka gyárt.

2017. szept. 1. 23:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért ezt a kapacitást nem egészen értem. Egy cica nem eszik olyan sokat, nem muszáj daráltat adni neki, és előre el lehet készíteni mondjuk hétvégén az egyheti adagjait, alig foglal helyet a fagyóban, időben meg kb. fél óra (kis husi, kis csontos vagy csontpor, kis belsőség). Félre ne érts, nem rábeszélni akarlak, ha nem szimpatikus az etetési mód, de csak ezzel a fél órányi porciózással van vele több dolog kb. mint kibontani egy konzervkaját. Én is azért álltam át erre, mert egy normális tápot sem lehetett találni, amiben ne lett volna gabona, melasz, cukor stb.

Mivel azóta már két kutyával is nyersezünk, elmondhatom, a macska etetése minimális kapacitást igényel.

2017. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Vannak gabonamentesek, ha biztosra akarsz menni akkor minőségi tàpot veszel,azokba van vitamin is vannak speciális tápok,amiket èrdemes végig nézni, hogy milyen igényű a cicád, mennyi idős, van e betegsége. Nagyon jó tápokat lehet venni cicàknak is! Nyers csirkemellet adhatsz neki még egy kis vitaminnal megspékelve de ahogy megveszed a hentestől add is oda neki, minden mást főzni kell.
2022. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!