Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vihetem a macskámat olyan...

Vihetem a macskámat olyan állatorvoshoz ivartalaníttatni, akinél előtte sosem jártunk?

Figyelt kérdés

A cicámat a helyi állatorvoshoz vittük beoltatni, ahol elég drága az oltás meg az ivartalanítás is. És egy ismerősöm ma mondta, hogy ő tud a szomszéd városban ajánlani egy állatorvost, ugyanis 2 macskája van és az egyiket ott ivartalaníttatta és elég szépen, hamar begyógyultak a sebei. A másik macskáját ugyanabban a városban, egy másik rendelőbe vitte és az ottani állatorvos szerinte elég kontár munkát végzett, mert sokkal lassabban gyógyult meg a cicája, ráadásul nem is vette ki a méhét teljes egészében, csak a petevezetékét kötötte el azt hiszem. Én olyan orvoshoz akarom vinni az én cicámat, aki a méhét távolítja el, biztos, ami biztos..

Szóval holnap fogom felhívni, hogy megkérdezzem, mennyibe kerül nála a beavatkozás meg ilyesmik (az ismerősöm ugyanis nem emlékszik már rá, mert ennek is kb 4 éve volt). Szerintetek probléma, hogy az ivartalanításnál látja először a cicámat? Nem akarja előtte megvizsgálni, hogy nincs-e valami más baja is? És lehet, hülye kérdés, de az oltási kiskönyvét el kell vinnem az ivartalanításra? Ha igen, nem lesz bunkó vagy ilyesmi, amikor meglátja, hogy nem tőle kapta az oltást, hanem másik orvostól?


2017. szept. 2. 23:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez konkrétan bűncselekmény.
2017. szept. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Még annyit hogy az állatorvos is ugyanúgy végzi az ivartalanítást legalábbis haszon állatoknál ahogy régebben nállunk is csinálta.Macskát meg még nem láttam hogy csinálja de gondolom hasonlóan, csak az érzéstelenítő dózis nyilván jóval kisebb testtömegtől függően
2017. szept. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!