Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti ilyen esetben is neveznétek...

Ti ilyen esetben is neveznétek így a macskátokat?

Figyelt kérdés

Van egy cicám, őmellé kapok egy szürke kiscicát. A suliban el is újságoltam persze, és megkérdezték tőlem hogy mi lesz a neve. Erre mondtam, hogy Pamacs, vagy Nala. Szüleim Pamacsra szavaznak, nekem is afelé húz a szívem. Viszont az egyik barátnőm azt mondta, ne legyen Pamacs, mert az az ő nyuszija. Attól félek, hogyha Pamacsnak nevezem a cicámat, megharagszik rám. Igazából szerintem fogja be a száját, mert júniusban volt egy kiscicám, aki szintén Pamacs volt, csak elütötte egy autó (ezért szobacica a mostani cicám és az lesz a kicsi is), a barátnőm pedig a nyáron kapta a nyulat.


Nem, nem kislányhiszti vagy ilyesmi. Csak félek, hogyha Pamacs lesz a cicám, ő megharagszik érte, és nem akarok rosszba lenni vele. :/



2017. szept. 9. 16:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem egy időben volt egy csomó tengerimalacom és mindegyiket bubunak hívtam. Semmi extra nincs benne... Olyan nevet adj neki, amit akarsz.


Nekem egy cirmos macskám van és hercegnő a neve, az is biztos volt már, de nem kértem írásos engedélyt másoktól miatta.

2017. szept. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem 10 évesek vagyunk, hanem 14 de kinek mit számít.

Úgy döntöttem, hogyha megharagszik, akkor csessze meg, ha azt hiszi a nyula körül forog a világ, és ő az egyetlen Pamacs, akkor egy idióta.


Anyum azt mondta, hogy nyugodtan lehet Pamacs, kit érdekel a barátnőm nyula.

Igaz, de lehet hogy inkább Nala lesz, vagy keresek másik nevet (vannak ötleteim, pl. Pille)

2017. szept. 10. 09:27
 13/16 anonim ***** válasza:

De, igen, kislányhiszti.


Nevezd Pamacsnak, borítékolom, hogy ő leszarná a hasonló kérésedet ;)

2017. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha tudnád az én cicóimnak mi a neve...
2017. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nyuszifül, ha 14 éves vagy, akkor ez még nagyobb gáz. úgy viselkedtek, mint az ovisok.
2017. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2018. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!