Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tennétek ha át menne...

Mit tennétek ha át menne hozzátok egy rokon a kislányával és az úgy megverné a macskátokat hogy az kimenekülne a házbol az udvarra?

Figyelt kérdés
velem ez tortent a hetvegen, rokonok atjottek es hoztak a 6 eves kislanyt is, az meg csak ugy minden ok nelkul megverte a macskam, mondtam az anyjanak ezt hogy kepzeli erre azt mondta ő meg kicsi meg ez csak egy macska semmi baja nem lett ugyse, es elkezdett masrol beszelni en meg mar nem akartam veszekedni hisz tenyleg csak egy kisgyerek de akkor is a gyerekeknek mindent lehet manapsag?? ti mit csinaltatok volna??

2017. máj. 2. 15:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%
Örök életre eltakarítanám az életemből őket!
2017. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam volna, hogy takarodjon a kölykével és addig ne is jöjjön, ameddig nem tanítja meg viselkedni. Egy 6 éves gyerek elvileg már iskolás. Lehetne annyi esze, hogy állatot nem bántunk. A 4 éves húgomnak is volt. Elég hülye kifogás, hogy kicsi. Az pedig, hogy a macskának nem lesz baja a veréstől, nem baj, rögtön megvilágosítja számunkra, hogy milyen primitív nő a gyerek anyja. Bezzeg, ha egy kiskutya harapná meg játékból a kölykét, egyből altatást követelne, mert gondolom csak az emberre vonatkozik, hogy kicsi még, ezért rá kell hagyni mindent.
2017. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy gyerek, nem szabad megvernie egy állatot és nem kell veszekedni, hanem érthetően elmondani. Igaz, ezt a szüleinek kellene megtennie, szóval inkább a szülei a kérdésesek. Lehet, hogy verik a gyereket, mert amúgy miért verne meg egy kislány egy macskát? Kitöltött valamit? Szóval szerintem komoly a helyzet.
2017. máj. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nyugodtan megmutathatod neki a válaszom. Ez a viszafogott verzió.
2017. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
32%
Én a helyedben nem az anyjának mondtam volna, hanem odamentem volna a kislányhoz amikor bántja a cicát lefogtam volna a kezét kislánynak és mondtam volna neki, hogy nem szabad bántani a cicát. De neki is először finoman ha először csinált ilyet.Ha esetleg legközelebb előfordulna akkor már kicsit durvábban. De ha már az anyjának kezdted el mondani én mondtam volna neki, hogy legközelebb szóljon rá a kislányra, mert nem szereted, ha verik a macskát.
2017. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%

Első mérgemben lehet ráütök a gyerekre, de az biztos, hogy úgy ráüvöltök, hogy mukkanni sem mer aztán.

Utána pedig az anyját osztom ki, hozzátéve, hogy el lehet takarodni, míg nem neveli meg a gyerekét... neki lehet, hogy "csak egy" macska, de ezzel az erővel a kisebb gyereknek is ugyanígy nekieshet bármikor.


Egyébként én egyszer ütöttem rá a macskánkra öt évesen (valami miatt hisztiztem és ő volt ott "levezetésképp"), de nem tettem zsebre a szidást, amit akkor kaptam.

2017. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%
nem érv hogy még kicsi, én se és úgy általában senki se rontott rá csak úgy egy macskára kiskorában, csak azok akiknél vmi nem stimmel, otthon verik vagy hasonló
2017. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
"örülök neki, hogy szerinted semmi baja, de azért csináljunk egy komplett állatorvosi vizsgálatot kedves anyuka... amit természetesen te fizetsz."
2017. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
A rokon válaszára reagálva nagyon udvariasan megmutattam volna nekik merre van az ajtó ennyi. Nem értem sok ember miért tűr el ilyen elemeket az életében, az ilyenektől a lehető legrövidebb úton meg kell szabadulni, van elég baj nélkülük is.
2017. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebbi találkozás során kifizettetném vele az orvosi számlát és egyben el is köszönnék tőlük mert ez lenne az utolsó találkozás.
2017. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!