Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg veszélyes a macska a...

Tényleg veszélyes a macska a gyerekekre?

Figyelt kérdés

Kicsi gyerekeim vannak és mostanában rengeteget betegek, főleg felsőlégúti bajok, hasmenéses megbetegedések.

Már kb hetente járunk az orvoshoz, ma annyira rosszul volt a kisfiam, hogy nem elvittem hanem lehívtam az orvost. Meglátta, hogy szobacicánk van és mondta, hogy ne is csodálkozzak ezen, hogy ennyit betegek.

Kérdezte mikor hoztuk a macskát, mondtam, hogy 7 hónapja, kérdezte, hogy mióta is betegek ennyit a gyerekek? És tényleg azóta betegek folyton.

Anyukám meg nagymamám mindig mondta, hogy ne legyen macska a gyerekek körül, mert nagyon veszélyes, beszívja, lenyeli a szőrt stb. Erre figyelek is nagyon, naponta takarítok.

Most kint csinálunk a macskának helyet (az orvos azt javasolta ne tartsuk meg) szerintetek javulni fog a helyzet ha kikerül? Vagy vigyük el?

Az a baj gazdát biztos nem találnánk neki itt, szóval csak eltudnánk engedni vagy menhely/gyepi.Annyi a macska itt, az utcán is.



2017. szept. 13. 22:02
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Allergia. Nagymamához került a cica, kinti cica lett, tehát ott is minimálisan találkoznak vele a gyerekek, azóta nem volt semmi gond. Egyszer sem voltak betegek. Ha valakinek a gyereke ilyen gonddal küzd és van benti cica, kutya... egy próbát megér, hogy nem-e amiatt van. Beszélgettem az oviban egy anyukával és Ő is mondta, hogy 1 éve kb ugyan így voltak, folyton betegek voltak a gyerekek, aztán elkerült a macska és azóta kettévágták a családot... vírusfertőzésük volt 2-3x amit az oviből vittek haza és ennyi. Tehát van valami ebben a macskatémában.
2017. nov. 19. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!