Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Örökbe fogadtunk egy négy...

Malachai kérdése:

Örökbe fogadtunk egy négy éves cicát, el is hoztunk, azonban második napja, hogy nem akar enni-inni-pisilni-kakilni. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Egy idős hölgytől hoztuk haza a cicát, de egyáltalán nem hajlandó semmit sem csinálni a macska már második napja. Fog így enni,inni,pisilni-kakilni, vagy egyszerűen csak megvárja amíg éhen és szomjan hal? Tanácstalan vagyok. A válaszokat előre is köszönöm!

2017. szept. 23. 21:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#9 Köszönöm

#10 Rafkós macskád lehet, hogy ilyet kitalál :)

2017. szept. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#10 Amúgy már gondolkoztam rajta, meg volt róla szó talán itt is, hogy szörnyű íze lehet a féreghajtónak. Nekem az tabletta volt, amit összetörök, és májkrémbe szoktam keverni. De az egész egy kávéskanálnyi lesz. Akkor egyszer több lett, nem is ette meg. Az állatorvosnál láttam már olyan brosúrát, hogy kutyáknak van már ízesített féreghajtó tabletta. Biztos, hogy nem rossz ötlet.
2017. szept. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kérdező! Van javulás?
2017. szept. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sajnos a néni visszavitte a macskát. Néninek nem tetszett, hogy nem engedtük fel a macskáját a konyhapultra és az sem, hogy nem fog a macska mindig aszpikot kapni. Sajnos így alakult, de ettől függetlenül köszönöm a frappáns válaszokat! Lehet, hogy más is jár így valaki az új cicával, lehet ő is hasznát veszi ennek a rengeteg sok megoldásnak :)

2017. okt. 4. 20:47
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a néninek egyszerűen hiányzott a cicája. Nem is értem, hogy adhat oda valaki egy négyéves macskát. Valószínűleg ő is megbánta, azért vitte vissza. A konyhapult és az aszpik csak kifogás.
2017. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy a néni el akarja altatni, ha vissza kell vinni. Akkor most mi van?
2017. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen, elakarja altatni és azért akarta elajándékozni valakinek. És nekünk is az volt a furcsa, hogy inkább elaltatja mintsem itt hagyja nálunk. Pedig aztán van két nagyon barátságos törpe pincserünk és egy fehér kiscicánk meg néhány halunk. A néni nyilván elvárta, hogy a macskája csak aszpikot egyen és ne éljen szabályok szerint. Nem tudom, hogy mi lett az óta a macskával mert nem érdeklődtünk. Ha elaltatta, akkor az az ő keresztje.
2017. okt. 8. 12:46
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezzel a logikátlan és megmagyarázhatatlan befejezéssel ez a kérdés egy oltári nagy hazugság! Ami macskabarát olvasókra számítva meglehetősen felháborító.
2019. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!