Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet ebből komolyabb baja?

Lehet ebből komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Este jöttem haza autóval kb 40 km/h-val a mellékutcában.Hirtelen kifutott egy macska az autó elé,én próbáltam lefékezni,de koppant egyet.Amikor kinéztem,már nem láttam sehol a macskát,gondolom -vagyis remélem-elszaladt.Nagyon megsérülhetett ettől?Eléggé bánt a lelkiismeret.Kövezzetek meg,megérdemlem.

2017. szept. 25. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, de ezzel már nem tudsz mit tenni. Ahogy azzal

sem, hogy a macskák kamikaze módon kényszert éreznek

arra, hogy a kocsi előtt még utoljára átrohanjanak.

Nem értem őket, de ezt csinálják. Én még nem csaptam

el macskát, de akár 20-al is mehettél volna, a hülyéje

úgyis át fog szaladni előtted, ráadásul pl bokorból

ugrik ki, semmit nem látsz.


Anno oktató mondta, hogy ha nem tudsz fékezni, megállni

előtte, sajnos el kell ütni, minthogy elrántani a kor-

mányt, és kocsival bemenni egy házba, esetleg felszalad-

ni egy villanyoszlopra.


Találtam egy macskát pár hete, sajnos el kellett altatni,

mert valószínű kocsival ütközött, az állkapcsa széttört,

nem lehetett gyógyítani.

2017. szept. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én most tanulok vezetni. Rettegek a gondolattól is, hogy elüssek egy állatot, főleg, hogy állatmentő csapat tagja vagyok, és kifejezetten macskabolond. Endöntöttem, hogy ha netán bekövetkezne, amint lehet megállnék, és megnézném hogy van, rohannék vele állatorvoshoz, és neten találtam elsősegélyt állatok számára.
2017. szept. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet hogy elpusztult, de erről te nem tehetsz. Még ha meg is állsz hogy meg keresd, nem valószínű hogy sikerrel jársz. Ha csak kicsit csaptad meg árkon bokron túl jár már, viszont belső vérzésbe valoszínü elpusztult.
2017. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De azért valószínű,hogy túlélte?
2017. szept. 25. 10:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Fifty fifty
2017. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma,megnyugtatot mindenkit,ma voltam abban az utcában biciklivel és találkoztam a macskával,ahogy átment az úton.Szóval nem lett baja :) Vagyis remélem ő volt az,dehát elég valószínű
2017. szept. 25. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!