Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti orvosotok szerint a...

A ti orvosotok szerint a tályogot kell tisztogatni otthon vagy sem?

Figyelt kérdés

Olyan rendelőben járok, ahol két orvos van felváltva. Legutóbb mikor kijött és kifakadt neki, az egyik azt mondta kell, minden nap kétszer átöblíteni itthon is, az antibiotikum kúrán felül. Most megint kijött majd kifakadt neki és a másik orvos volt, aki szerint nem kell öblíteni itthon, mert akkor én magam lassítom a gyógyulást, azzal, hogy folyton telenyomom folyadékkal, az szétfeszíti és így lassabban jön helyre. Na most ezt is betartottam, voltunk kontrollon és alig gyógyul, aminek az orvos nem örül. Felvetettem, hogy nem kellene tisztítanom itthon is, hát hiába szedi az antibiotikumot jövöget még a cucc belőle. Szerinte nem kell és megint elmondta, hogy mert akkor nehezebben gyógyul. Ami oké, csak a múltkor a napi öblítés mellett eddigre már rendbe volt, most meg még mindig csúnya. Most ha megint elviszem és épp a másik lesz ott, az meg majd azt mondja, hogy de miért nem kezelem. Most akkor melyik a gyakoribb tanács?


Légyszíves az válaszoljon, aki érdemben tud a kérdésre válaszolni, a minek van neki tályogja, ivartalanítsd stb. nem válasz a kérdésre, egy ivartalanított szobamacskáról beszélünk, aminek nem verekedés miatt alakult ki tályogja, hanem olyan probléma miatt, ami már megoldásra került, csak most még küzdünk azzal, amit okozott.


2017. szept. 27. 10:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok és nem értem a reakciódat Kérdező!


Az első mondatommal megválaszoltam a kérdésed, azaz, hogy a mi orvosunk szerint KELL OTTHON TISZTOGATNI!

A többiben csak elmeséltem, hogy nálunk ez mekkora cirkusszal járt és próbáltam tanácsot adni, hogyha nem boldogulsz vele, akkor mit csinálj, de már megbántam!

Bocsánatot kérek, nem tudtam, hogy itt csak igennel vagy nemmel szabad válaszolni.

2017. okt. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#7

Pacsi neked!:)

Ne törődj semmivel, ő nem olvasta el rendesen a te válaszodat! ... vagy még mindig ideges és szét van esve a cicája miatt.

2017. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!