Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Lehet ebből valami baja?

A macskám nagyon szeret az ablakban aludni.Ma is ezt tette,szokás szerint.Az ablaknál van egy konvektor,ami pont fel volt kapcsolva,és ő annyira jót aludt,hogy legurult az ablakból a forró konvektorra😢.Szegény rögtön fel is pattant,meg kicsit nyávogott,tudom hogy fájt neki,de ugye nem lesz ebből nagyobb baja?Mostmár szerencsére megnyugodott,csak hát annyira szeretem,és nagyon aggódok érte+nem szeretném hogy baja legyen.Arról meg nem tudom leszoktatni hogy felmenjen az ablakba,mert ott nagyon szeret lenni.Ez esetben nyilván előfordul az ilyen,de ez most fordult elő először és nagyon megijedtem.Szegénykémnek annyira dobogott a szíve,majd kiugrott a helyéről!

10-11 18:05  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Leszoktatnod tuti nem kell, sztem ezt bőven megjegyezte!
Baja nem lesz semmi, hisz meg nem égett.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 10-11 18:10 Privát üzenet
Valószínűleg megijedt szegény de komolyabb baja nem hiszem hogy lenne.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 10-11 18:51 Privát üzenet
Semmi baja, nyugi, védi a bundája. Gyerekkoromban a macskák a forró sparheltre (új nemzedék keressen rá eme csodára :D ) ugráltak, és nem az vitte el őket. Sőt egy időben az volt a mániájuk, h bemásztak a gázkazán alá, és amikor az begyújtott, megpörkölte a bundájukat. A bőrüknek nem lett baja, de másodszor már egyik se ment be.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 10-11 21:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet ebből komolyabb baja?
A cicám lenyelt egy hajgumit, ennek már több 24 órája, semmi baja (eszik, iszik, játszik, bolondozik, bujik, alszik stb), wc-n is volt már. Lehet később ebből baj? Kéne egy röntgen?
3 Éjjel töltött nálam az új macskám ebből az utolsót azt bent. Nem tudom mi baja volt de szegény éjjel 2 től 4:20ig folyamatosan vértyogott. Adtam neki enni TÖBBI LENT?
A macskám alíg hét hónapos. De most két napja elkezdett nyálangzani alvás közben. Lehet baja ebből? :S
Az én macskám vad vagy játszik? Lehet ebből baja?
Megellett a macskám és az egyik kiscica csak 1 füllel született. Lehet ebből bármi baja?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu