Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet ebből valami baja?

Lehet ebből valami baja?

Figyelt kérdés
A macskám nagyon szeret az ablakban aludni.Ma is ezt tette,szokás szerint.Az ablaknál van egy konvektor,ami pont fel volt kapcsolva,és ő annyira jót aludt,hogy legurult az ablakból a forró konvektorra😢.Szegény rögtön fel is pattant,meg kicsit nyávogott,tudom hogy fájt neki,de ugye nem lesz ebből nagyobb baja?Mostmár szerencsére megnyugodott,csak hát annyira szeretem,és nagyon aggódok érte+nem szeretném hogy baja legyen.Arról meg nem tudom leszoktatni hogy felmenjen az ablakba,mert ott nagyon szeret lenni.Ez esetben nyilván előfordul az ilyen,de ez most fordult elő először és nagyon megijedtem.Szegénykémnek annyira dobogott a szíve,majd kiugrott a helyéről!
2017. okt. 11. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Leszoktatnod tuti nem kell, sztem ezt bőven megjegyezte!

Baja nem lesz semmi, hisz meg nem égett.

2017. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megijedt szegény de komolyabb baja nem hiszem hogy lenne.
2017. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi baja, nyugi, védi a bundája. Gyerekkoromban a macskák a forró sparheltre (új nemzedék keressen rá eme csodára :D ) ugráltak, és nem az vitte el őket. Sőt egy időben az volt a mániájuk, h bemásztak a gázkazán alá, és amikor az begyújtott, megpörkölte a bundájukat. A bőrüknek nem lett baja, de másodszor már egyik se ment be.
2017. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!