Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 neve is lehet a macskámnak?...

3 neve is lehet a macskámnak? Mind a 3 hallgatni fog? Hogy szoktassam meg vele a 3 nevet?

Figyelt kérdés
Állitólag nemsokára kapok egy cicát,másfél éves azthiszem,és 3 nevet akarok neki adni:Lucifer(mert fekete cica és ez lenne a "hivatalos"neve)a másik Chanyeol😍 a harmadik meg az hogy kecseke

2017. okt. 15. 09:23
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
91%
A Chanyeol se sokkal jobb.
2017. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
42%
#11 hát ja.
2017. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
21%
Kedves kérdező (aki az osztálytársam) eddig is mondtad hogy lucifer lessz a neve ami (elég fura) de a korei idolról elnevezni a macskát ? Meg mi az a kecske ? Tuti hogy nem akartad igazából kecskének meg koreai idolnak elnevezni mert azért ennyi eszed neked is van és egyébként sem biztos hogy lessz nektek és hogy a tiéd lesz . A többi válaszolónak meg üzenném hogy kultúrálja már meg magát mi az hogy a szomszéd hülyének fogja nézni??A szomszéd meg kit érdekel mert ha mondjuk az én macskám neve Bogyó volt akkor elkezdem üvölteni hogy Bogyó holvagy?? Akkor nem néznek hülyének?Kit érdekel a szomszéd és egyébként is kevés esély lenne hogy ez megtörténjen. Én sem mentem ki egyszer sem üvöltözni hogy hol vagy Bogyóó?? Mert jött ő magától is haneg nem akkor a hivogatásra sem jönne és pont.
2017. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
21%
Meg egyébként is mit cikizitek már szegényt volt egy baromsága (Amit mondom hogy ő se gondolta komolyan) és bevallotta hogy oké ez hülye ötlet volt és megrohamazzátok itt mindennel hogy egy idióta.legalább kulturáltan fejjezétek ki hogy ez egy rossz ötlet.
2017. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Igen tudom kecske az egy nagyon hülye név amiben mindenkinek igaza van és hogy a kpop idolrol elnevezni hát nemtudom azért maradnék a név mellett és a lucifer mellett is és köszi hogy megvédtél😘
2017. okt. 15. 10:37
 16/41 anonim ***** válasza:
23%
Hát nincs mit de nem is számítottam rá hogy meg fogsz hatodni xD
2017. okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom a Kérdező és PetX nevű osztálytársa mindketten kisegítő iskolások, mert egyikük sem komplett!:D

... vagy csupán a kérdező másik nick-el szórakozik itt.

2017. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Két nevet simán meg tud jegyezni. Az én macskámnak van egy állandó neve (Füge), ez a becses. És van egy neve ami néhány havonta változik (most épp Nüpi). Mindkettőre hallgat, jön ha hívom. Az időszakos nevét kb 2-3 hét alatt tanulja meg.
2017. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Pedig meghatottam és a 11 12 válaszolónak üzenem hogy a Chanyeol név egy kpop idol neve és hogy nem csak ugy kitaláltam és tetszik a név,és ez mindenkinek szol(kivéve perx nek meg akik kulturáltan irtak választ)hogy alapból sem azért tettem fel a kérdést hogy mindenki a név (amit elmondok hogy a kecske tényleg hülye név és nem gondoltam komolyan,tudom vannak hülyeségeim)milyen amit készülök a cicámnak adni(amit lehetőleg megkapok)és a kérdést egy kettően legalább figyelembe vették valakik meg egyáltalán nem mert most komolyan az volt a kérdés hogy milyenek ezek a nevek?Építő kritikát elfogadok(tisztelet a kivételnek)
2017. okt. 15. 10:54
 20/41 anonim ***** válasza:
21%
Nyugodj meg, egyikre se fog soha hallgatni. :)
2017. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!