Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 neve is lehet a macskámnak?...

3 neve is lehet a macskámnak? Mind a 3 hallgatni fog? Hogy szoktassam meg vele a 3 nevet?

Figyelt kérdés
Állitólag nemsokára kapok egy cicát,másfél éves azthiszem,és 3 nevet akarok neki adni:Lucifer(mert fekete cica és ez lenne a "hivatalos"neve)a másik Chanyeol😍 a harmadik meg az hogy kecseke

2017. okt. 15. 09:23
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Ugy kell érteni amit nem én hanem a legjobb barátom mondott(pls fogjátok fel nincs kamu profilom)hogy 5.osztálytól 12.-ig tart a gimi ahova járunk és mi ebből 6.osok vagyunk :)
2017. okt. 15. 13:22
 32/41 anonim ***** válasza:
20%
Ki mondta hogy ötödikes? Egy gimnáziumban tanulunk ahol az ötödik osztálytól 12.-ig vannak osztályok és onnan hatodikosok vagyunk
2017. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Főképp a hangsúlyra hallgatnak a cicák. Na meg, hogy épp érdekli-e őket, hogy a gazdi szól nekik vagy sem. Tehát, ha akar, akárhány névre is fog hallgatni, ha épp nem akar, akkor meg egyre sem.

Kb. ötféleképpen hívom a macskámat, különféle időközben ráragadt becézésekkel, mind máshogy hangzik. Mindre jön, ha akar.

2017. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
28%
Úgy látszik már kimerültél miben tudsz belénk kötni most jön a korunk ?? Szánalmas vagy hogy valakit emiatt ítélsz meg nem is beszélve arról hogy te tudod a mi korunkat de mi nem a tiédet bár így se tűnsz túl soknak az alapján amiket írsz.
2017. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
28%
És mégis melyik baromságra gondolsz a kommentjeidre? Mert abban van bőven baromság.
2017. okt. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
És megkérnék mindenkit hogy kulturáltan válaszoljon a kérdésemre és nem engem meg perx-et oltogatni és nincs kamu profilom szoval perx egy másik személy aki első óta a legjobb barátom,és a kérdést nem azért irtam ki hogy kamu profilokkal gyertek meg ilyenekkel hanem hogy segítséget kérjek végülis ezért van a Gyakori kérdések :D
2017. okt. 15. 13:30
 37/41 anonim ***** válasza:
54%

# 29 Azért lásuk be, egy robot menőbb, mint egy másik fiók, amivel a képzeletbeli barátoddal cseverészel. :D


"Két ember írását, személyiségét sem tudod megkülönböztetni."


Attól, hogy skizofréniára utaló jeleket mutatsz, még nem vagy két ember.

2017. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
57%

Ez kezd a nevetségesből szánalmasba fordulni.

A kérdezőnek tényleg komoly mentális betegsége van.

Lehet, hogy a gyámjának, terápiás céllal tényleg kellene adnia neki egy macskát!

Bár, szegény macska ...!

2017. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Emberek nem tudjátok felfogni hogy perx a legjobb barátom akit nem találok ki?Ez nektek annyira nehéz felfogni?És valaki kérdezett egy apszolut hülyeséget és mind a ketten elmagyaráztuk neki hogy hogy is van az,és ha a kamu profilom lenne akkor mért irnám le mégegyszer?És ti vagytok a szánalmasak.Perx-nek tényleg igaza van hogy nem tudjátok megkülönböztetni kettő ember személységét meg ezeket?Perx jobban tud oltogatni mint én,és nekem mért lenne az jó hogyha egy kamu profil védene meg engem?Azért nem vagyok hülye!Hogy nemtudjátok felfogni?Akkor én is csak sajnálni tudlak titeket hogy két ember barátságát megkérdőjelezitek hogy biztos skizofrén vagyok?További oltogatásra meg nem vagyok kiváncsi a kérdésre válaszoljatok ne engem meg Perx-et fikázzátok.Nektek az mért jó hogy minket csesztettek amikor kiirtam egy kérdést?Nektek milyen érzés lenne ha kiirnátok egy kérdést mindenki elkezdene téged oltogatni jön a legjobb barátod aki megvéd aztán mindenki azt állitaná hogy csak kamu profil és hogy képzeletbeli barátaid vannak?Szoval nem a kérdéshez való válaszokat ne irjátok plss...
2017. okt. 15. 14:05
 40/41 anonim ***** válasza:

Ok, 8 osztályos gimibe jár a kérdező, de sztem a kérdése nem erre irányult.


2 nevet amúgy simán megtanul a cica pár hét alatt; de először csak az egyiken szólítsd. Miutan megtanulta akkor is ezen a néven hívd magadhoz, és simogatás közben néha szólítsd a másik néven.


Az én cicám Bolyhi, de már hallgat a Kisbabára is, mert egész nyáron ezt duruzsoltam a fülébe, hogy na mi van Kisbaba?


Esténként ha fekszek le már csak annyit mondok, hogy Kisbaba gyere aludni, és fél perc múlva már az ágyon van. 😁😁😁

2017. okt. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!