Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 neve is lehet a macskámnak?...

3 neve is lehet a macskámnak? Mind a 3 hallgatni fog? Hogy szoktassam meg vele a 3 nevet?

Figyelt kérdés
Állitólag nemsokára kapok egy cicát,másfél éves azthiszem,és 3 nevet akarok neki adni:Lucifer(mert fekete cica és ez lenne a "hivatalos"neve)a másik Chanyeol😍 a harmadik meg az hogy kecseke

2017. okt. 15. 09:23
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs abban semmi rossz, ha koreai neve lesz. Az én macskáimnak is külföldi neveik voltak.

A mostani Pierre, de volt már Onur, Kumar, Jeffrey nevű macskám is

2017. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
17 válaszoló nem egozás de gimisek vagyunk es jó tanulók és az nem komplettség hogy belénk valami kultúra is szorult?Meg kedvesség?És méet avgyunk komplett hülyék?Nem értem az mért hülyeség ha valki ki áll a legjobb barátja mellett aki feltett egy hülye kérdést?Amit ismétlem megbántam
2017. okt. 15. 11:00
 23/41 anonim ***** válasza:
17%
17 válaszoló hülye vagy xD bocsánat erre már nemtudok mit mondani szépen leírom hogy osztálytársam ötelet csak hülyeség volt és nem gondolta komolyan egyébként nekem is van macskám szóval mind tapasztalat szerint írtam és miért lenne kamu profil? Egyikünk se olyan hülye hogy miattatok csináljunk kamu profilt egyébként 6.o-ok vagyunk de úgylátom sokkal érettebek nálatok akik egy ilyen kérdésen fennakadnak és nem értik mit jelent a "nem gondolta komolyan" mondat
2017. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
22%
És a gimi úgy értette az osztály társam hogy 5.o-12o.-ig mi 6.o-vagyunk
2017. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
14%
És még így a kérdéshez kapcsolódóan bár enm fogja így elnevezni az osztálytársam őket de simán tud több névre is hallgatni ez olyan mint a becenév sok van belőle még is megtudja nevezni . És azt a választ hogy nem tudja meg jegyezni a nevét egyszerűen nemtudok hova rakni hát hogyne tudná?
2017. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
14%
Bocsánat őt már teljesen megkavarodtam :D az "osztálytársam " pedig bővebben a legjobb barátomat takarja :)
2017. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eszembe nem jutott volna,hogy majd úgy fogod hívni a cicát,hogy Lucifer..stb gyere ide.Van úgy,hogy az ember nem tud dönteni.Gondolom eleinte felváltva használnád a neveket és úgyis kialakulna,hogy melyik illik rá jobban vagy melyik jön inkább a nyelvedre és az a név maradna.De pl én is hajlamos vagyok becézni a cicáimat,nálam is kb havonta van egy új becenevük.
2017. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
85%
PerX a kérdező másik fiókja. Elég szánalmas... :D
2017. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
17%
Ennyi erővel te meg egy robot vagy ez szánalmas xD ez így könnyű.Vicces hogy még 2 ember írását és személyíségét se tudod megkülönböztetni. De ha ezt se érted rajtad már nem lehet segíteni igazán sajnállak...
2017. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
85%

:D :D :D

Gimnazisták vagyunk, aztán hatodikosok, ja bocs, ötödikesek... (?)


Kérdező, töröltesd ezt a baromságot, mert egyre jobban belezavarodsz!

2017. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!