Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bezárjam éjszakára vagy ne?...

Bezárjam éjszakára vagy ne? 12/L A házba sajnos nem jöhet be.

Figyelt kérdés
6 hetes a cicám, tegnap kaptam, fiú. Nem tudom eldönteni, hogy a saját kis helyére, ahol van neki fekhely, alom, enni és innivaló, játék, vagy csak a teraszra tegyem éjszakára. Tegnap a saját helyére tettem, ahol éjszaka sötét van, és nincs nagy hely. De ha a teraszra teszem, akkor félek hogy kiszökik a kerítésen át. Szóval nem tudom mit csináljak. Mert a saját helyén nem nagyon szeret lenni, rögtön kiakar szaladni onnan. Nem akarom elveszíteni, de azt sem akarom hogy rossz legyen neki. Állandóan sírok emiatt, sajnálom őt... Mit tegyek? Bezárjam majd vagy sem? Amúgy ha bezárom, akkor amint felébredek, rögtön megyek és kiengedem. De olyan szomorú ott. :'(
2010. máj. 29. 18:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hogy akarod őt bezárni ha nem engedik be a házba?
2010. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
egy külön neki kialakított helyiségbe
2010. máj. 30. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!