Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt 2 napja a cicánk van...

Eltűnt 2 napja a cicánk van még rá esély hogy visszajön?

Figyelt kérdés

Péntek este kiengedtük mert nyávogott..:( azóta nem láttuk!:(

Családi házban lakunk autópálya nem messze van..

Benti cica de azért azelőtt is kiment..

Fél éves kandúr..

Van még esély vagy végleg elment?:(



2017. okt. 22. 18:59
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Plakátoljatok, mert lehet, hogy valaki befogadta.

Egyébként nem feltétlenül találnak haza az elkóborolt macskák.

Az enyéim kiskoruk óta ki vannak engedve a társasházban, mégsem bírják felfogni, hogy működik a lépcső :D

Ha valamit felkergetnek, akkor úgy kell lehozni őket, mert mindig a felső szomszédhoz akarnak betörni. Akkor sem jönnek vissza, ha hívod őket.

2017. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Az én cicám 3 hét után jött haza,csontsoványra fogyva. A lényeg,hogy hazajött. :) Ivartalanított kandúr,falun lakunk,szóval attól nem kellett tartanom,hogy elüti valami. Mai napig nem tudom,mit csinálhatott. A tiéd szerintem csajozni ment,ha nincs ivartalanítva.
2017. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Nincs ivartalanítva még nagyon kicsi,csak fél éves!
2017. okt. 22. 19:36
 14/43 anonim ***** válasza:
" A cica nyávogása hangosabbá válik, hogy odavonzza magához a környéken lévő kandúrokat." lehet ezt hallotta, fél évesen már lehet ivarérett..:) ne félj az én kutyusom mínusz tíz fokos éjszakákat élt át/túl, hónapokat lehetett az utcán, le volt soványodva de kutya baja nem volt.:) most is egész nap itt szunyókált.
2017. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

..milyen jól jönne rájuk ilyenkor miniatűr jeladó!:)

/a mi cégünk gyárt../ tudnád hová kolbászolt..végül is most van itt az ideje már kezd felnőni, a kalandozásnak..

reméljük visszajön! De simán visszatalálnak, mondom.

2017. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Egy ötlet, külföldi oldalon olvastam: tedd ki az alomtálcáját a lakásajtó elé, az udvarra. A magyarázat az, hogy megérzi a saját szagát messziről, és azt követve hazamegy.

Ha beválik, írj vissza, köszi.

És remélem, hogy valamilyen módon, de megkerül!

2017. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Akkor viszont abszolút plakátoljatok, mert kicsi cicát hajlamosak az emberek az utcáról összeszedni.
2017. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
#16 köszi,kipróbálom. #17 a plakátolással az a baj, hogy mi egy nagyon kicsi falu vagyunk kb 1000 fős a falu úgyhogy nem lenne semmi értelme plakátolgatni
2017. okt. 22. 20:36
 19/43 anonim ***** válasza:
Amikor az én macsekom így eltűnt, akkor kiderült utána, hogy véletlenül a szomszéd néni bezárta egy mezőgazdasági pajtába. Anyukám végigment a szomszédságon, hogy nézzék meg nem zárták-e be, vagy a kutyájuk nem kapta-e el. Neked is ezt javaslom.
2017. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
:'(
2017. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!