Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek gáz, ha nem ahhoz...

Szerintetek gáz, ha nem ahhoz az állatorvoshoz akarom visszavinni kontrollra és varratszedésre a cicám aki műtötte?

Figyelt kérdés
Múlt pénteken sérvvel műtötték reggel a cicám. Hazahoztam és rettenetes állapotban volt még délután is sött már azt hittem elousztul orditott a fájdalomtol tépte a rongyot a szájával maga alatt miközben veszettül orditott. Hát nem birtam ezt nézni igy elszaladtam egy másik dokihoz. Ott kapott fájdalom csillapito inekciot amit valoszinü elmulasztott a másik doki meg még valamit. Plussz megvizsgálta alaposan. És én is láttam de a doki is megerösitette h ronda a seb a varrat. Sajnálom az elözö dokit mert idáig profi volt de inkáb a másikhoz vinném. Ez baj? Vagy nem szép dolog?

2017. okt. 25. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, simán ahhoz vidd, aki szerinted jobban ellátja a cicádat.
2017. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj!

Én a városi fő állatorvosra haragudtam meg.

Látszott, hogy fél a pitemtől (pedig nem bánt, inkább menekülni próbál), és szorosan összekötötte a pofáját, egy másik doki lefogta (próbálta) majd ő nyújtott kézzel beletúrt a fülébe, közölte, nincs benne semmi és benyomott valami szert. Mindezt 8000-ért. Zsebbe. Egy hét múlva még mindig fájt a füle, így nem oda vittem vissza kontrollra, hanem másik dokihoz. AKi azonnal bekábította, és nyugodtan kiszedte a toklászt a füléből... Meg a másikat is kitisztította.

Ez 3 éve volt, azóta is ez utóbbi orvoshoz járunk. Mindig azzal kezd, hogy azonosítja a kutyát, és mindig kapunk a végén számlát, rajta mindent megnevezve, mi történt, mit kapott a kutya...


Nyugodtan válts, ha jobbat találtál!% Mégiscsak te fizetsz, kapj jó szolgáltatást a pénzedért.

2017. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz.Mi ivartalanittattuk a nőstény cicánkat.Műtét után egy nagy pukli lett a varrat alatt, vissza vittük azt mondták lehet sérv,újra fel kell nyitni,adtak időpontot.De én utánna elvittem egy másik dokihoz,ő azt mondta tuti,hogy sérv még aznap megműtötte, szét voltak szakadva a belső varratai.Nem bántam meg,hogy inkább ide vittem sokkal kedvesebbek és még olcsóbban is megúsztam,pedig ugye nem is ő műtötte eredetileg.
2017. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen hogy gáz! Ne törődj az állatorvossal! Ha valamit nem jól csinál nem kell udvariasságból hozzá járni. Csak azt tarsd szem előtt hogy a cicának mi a legjobb!!
2017. okt. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!