Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinaljak, hogy ne akarjon...

Mit csinaljak, hogy ne akarjon kimenni a benti cica?

Figyelt kérdés

Kertes hazunk van ,es kicsi cicank, benti. Viszont tul kivancsi, szeret kiszokni ajtonyitasnal a labunk alatt.

Hogy tudnam errol leszoktatni? Sose megy a terasznal messzebb, megijed es ott lelassit. De odaig se szeretnem, ha menne. Probaltam mar megijeszteni, rakiabalni, oda dobtam a papucsot de egyik se igazan valt be. Valami tipp?



2017. okt. 28. 08:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A 3-4-5. válaszoló agyhalott, nem kell rájuk figyelni.

Kérdező, nem tudom, mennyire korlátozottak az anyagi lehetőségeitek, de macskabiztos kerítés vagy kifutó a cicának esetleg? Ez egy kompromisszumos megoldás, hiszen a cica is kint lehet, mégsem kell aggódnod miatta. A másik amit írtak, a pórázzal sétáltatás, esetleg azzal is megpróbálkozhatsz, csak a hámhoz szoktasd hozzá.

Amúgy van egy hasonlóan szökős cicánk, akit pont emiatt akartunk hámra szoktatni, igazából nincs vele baja, szépen megy, ha ráteszem. Amikor először kivittük az utcára, annyira megijedt, hogy 3 hónapig a bejárati ajtó felé se nézett. :D Azóta se sikerült a sétáltatásra rászoktatni, pedig próbáltuk fokozatosan, mindenhogy, szóval nála a kíváncsiság addig tart, amíg kisurran a lábunk alatt, és fél perc múlva visszafut a lakásba.

2017. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!