Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek 4 éves ivartalaníto...

Mit tegyek 4 éves ivartalanított nőstény macskámmal? Folyton a padlószőnyegre vizel.

Figyelt kérdés
Pedig gyakran cserélem az almot, és ha otthon vagyok, akkor látom is, hogy odapisil. Már torkig vagyok a szőnyegsikálással, és ráadásul nem is tudom véglegesen eltüntetni az átható pisiszagot. Orvosnál, már voltunk, de szervi baja nincs. Van valéakinek ötlete? Esetleg van olyan szer. ami elriaszthatná? Valami kelllemetlen illatúra gondolok, amit mondjuk a szőnyegre fújhatnék. Könyörgöm segítsetek!
2010. jún. 1. 10:58
1 2
 11/13 hell-ikon ***** válasza:
Ilyenről én is olvastam, a macsek ki nem állhatta a szilikonos cuccot, pedig egy alkalommal a gazdi csak olyat kapott.
2010. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én már sok almot próbáltam, és ha otthon vagyok, akkor látom is, hogy odapisil, de ezt valószínűleg akkor csinálja, amikor egyedül van.
2010. jún. 4. 09:44
 13/13 hell-ikon ***** válasza:
Ahaa, akkor lehet az a baja, hogy magányos vagy unatkozik.
2010. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!