Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Udvar cicából szoba cica?

Udvar cicából szoba cica?

Figyelt kérdés
Szeretnék elköltözni itthonról (jelenleg szüleimmel élek) és elég valószínű hogy panelban fogunk lakni.A macskámat eddig mindenféle képpen vinni akartam magammal de belegondoltam ,hogy ő eddig udvari cica volt és képes lenne e megszokni a szoba cica létet? nem szökne meg ? Valakinek van hasonló tapasztalata? Jelenleg nem nagyon jár be csak amikor itthon vagyok és simizve van ,de ehez valószínűleg az is közre játszik hogy fél a szüleimtől.

2017. nov. 26. 11:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10. vagyok, ismételten, így változtatnám meg a mondatomat: Sose fogja annyira megszeretni
2017. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sose tudnám megtenni vele , már kiscica kora óta én nevelem mert az anyja amint abba hagyta a szoptatást bántotta volna
2017. dec. 8. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!