Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Totál megrázott hogy a cicám...

Totál megrázott hogy a cicám elkapott egy kismadarat és ette! Nagyon sajnáltam szegényt! Ti láttatok már ilyet a cicátoknál? Ilyen vérengzőek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 18:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
olyanok mint a vadászkopók, szoktam neki lőni verebet, csak meglátja a puskát és már fut utánam.
2010. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Láttam, de azért rázott meg, mert a madár tele van élősködővel és féltem, hogy baja lesz tőle. Ez az élet rendje, ragadozó, ez benne van a vérében.
2010. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
hát a macska az csak már ilyen vagyis ragadozo,de ha nem akarod, hogy még több madárkát meg öljön ,akkor vegyél neki kis dísz nyakörvet amin van kis zörgö vagy csengettyű.és akkor idejében el szálhat a madárka:)
2010. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én tudok mondani durvábbat a macskám nagy vadász volt és arra jöttem haza hogy a szobám tele van madártollal és találtam még egy madárfejet is.Teljesen kikészültem ettől.
2010. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Macskától mit vársz? Nincs is lelkük.
2020. aug. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!