Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Járok egy helyre kóbor macskák...

Járok egy helyre kóbor macskákat etetni, valaki lopja a macska kaját?

Figyelt kérdés
Két helyre rakok le én meg egy néni is ezen a helyen cica kaját, én konzervest szoktam vinni a néni fött húst meg friskies tápot elég nagy mennyiségben, mert sok a cica. Tegnap leraktuk az egyik helyen és átmentünk a másik pontra is rakni nekik aztán indultunk vissza..arra ahol először leraktuk és messziről láttunk ott egy férfit aki ott matatott, még örültünk is, hogy de jo ö is biztos etet. Mire oda értünk láttuk, hogy az friskis táp és a hús mind eltünt. Konzervest ott hagyta, szóval nem gondolom, hogy eltakaríta i akarta. A cicák tíz perc alatt mind nem ehették meg szóval tuti el lopta. Lehet máskor is lopott csak épp már elmentünk onnan haza. Miért teheti ezt? És hogy akadályozzuk meg?

2017. dec. 14. 16:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sikerült tetten érni:) Megkérdeztük, hogy miért viszi el a cica kajákat...hebegett habogott, aztán azt mondta, hogy sok cicája van és nincs pénze etetni őket és maradék sincs annyi ami elég lenne nekik és meglátta, hogy ki van téve, gondolta nem baj, ha egy"keveset" elvisz szegényeknek...hát ki gúvadt a szemünk. Aztán volt szóváltás vita..mondtam, ha ez így van akkor ajándékozza őket jó helyre, de csak a kifogások, a végén megmontdtuk, hogy legközeleb nem csak mi fogjuk várni, hanem még két megtermett férfi. Igérte, hogy többet nem lop, hát reméljük.
2017. dec. 16. 15:26
 12/13 Randal Graves válasza:
0%
Ha jól tudom, a kóbor állatok etetése szabálysértésnek minősül.
2018. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a lelketlen emberek létezése is.
2018. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!