Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet duzzadt a cicám...

Hugi1994 kérdése:

Mitől lehet duzzadt a cicám alsó ajka?

Figyelt kérdés
Két napja vettem észre mintha el csempülne a cicám szája, jobban meg néztem és láttam hogy meg van duzzadva neki. Ez mitől lehet?
2017. dec. 29. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Beutotte vagy osszeverekedett egy masik allattal.
2017. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Puha vagy kökemény?
2017. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miböl eszik?
2017. dec. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál, ha puha, akkor ingyulladás valószínüleg, ha fém tálból vagy más allergizáló tálkából eteted akkor valószínü attól dagadt meg, orvos ad rá imekciot és javasolja hogy porcelánból etesd, de lehet fog probléma, vagy megszurta ott valamivel magát ami begyült, tehát tályog is lehet, ezt is orvos kezeli. Ha kő kemény és sérülést nem látsz csont daganat is lehet. Ezeket én már mind megéltem sajnos. Szóval doki kell neki.
2017. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Puha de sérülás nem látszik rajta, szoba cica szóval kizárt hogy össze verekedett más állattal. Műanyag tálkábol kap enni, whiskast kap ennni száraz és alutasakosat egyaránt
2017. dec. 31. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!