Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinti-benti cicatartók válaszá...

Kinti-benti cicatartók válaszára lennék kiváncsi, hogy szilveszerkor ahol nagy a zaj hol tartják ilyenkor a cicájukat és hogy viselik?

Figyelt kérdés
Az enyémek kinti bentiek, de a 4ből kettő nagyon retteg és szaladna ki a cica ajton világgá ezért a szobámba lesznek velem, vettem calmex cat nyugtatot is idén, hátha segít. Tiétek hogy viseli, és hol lesznek holnap? Itt nagyon durrogtatnak..Pest külvárosa. Már d.u.5kor indul a banzáj

2017. dec. 30. 16:36
 1/8 anonim válasza:
69%
Én mindig bent tartom és úgy nincs probléma,egy éjszakát kibír,nyugi rendben lesz bent minden
2017. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Enyéim kint lesznek. Nem tudok arról semmit, hogy hol szoktak "Szilveszterezni".

Sose tűnt el macskám ilyenkor.

2017. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem kettő bent van, egy kint (őt soha nem lehetett beszoktatni egyáltalán). Igazából egyiket sem érdekli a legkevésbé sem, simán nézik velem a tüzijátékot az ablakból. Nekem sajnos csak a kutyákkal van ilyenkor gond, őket még bent sem tudom sehogy komfortálni annyira rettegnek. :(
2017. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem érdekelte, de benn tartottuk ilyenkor, biztos, ami biztos.
2017. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
megy ki ugyanugy éjszakára, akárcsak mindennap.
2017. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek szerintem lent lesznek a pincébe.Az egyik valamiért ott nagyobb biztonságba érzi magát.Mamám cicájánál pl segített,hogy együtt nézték a tűzijátékot.Tudta mihez kötni a macs a hangokat és úgy már nem félt annyira.
2017. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bent alszik a tűzhely mellett idén is. Tavaly fel sem nézett a tűzijátèkra. Kutya valószínűleg a pincében lesz, bár szegényem már öreg és rosszul hall.
2017. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is tartsd bent mindet, az a biztos. Nálunk is van most 4, ebből az egyiknek ez lesz az első szilvesztere. Tegnap már lőttek fel itt egy két kisebb tűzijátékot, de meg se rezzent rá a kicsi. A 3 nagy meg már megszokta. Azokat is beengedjük, igaz csak a kazánházba, de elvannak ott, átalusszák az estét. :)

Foglalkozz a félősekkel, nyugtasd őket. Esetleg egy kis plusz kaja is cseppenhet, lássák, hogy nem olyan rossz a helyzet.

2017. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!