Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Majdnem kinyirta a cicám az...

Majdnem kinyirta a cicám az állatorvosom egy rutin műtét miatt a hanyagsága miatt, de mégsem tudom ezért gyülölni. Ez normális?

Figyelt kérdés
Azt azért hozzá teszem, hogy ennek ellenére soha többet nem viszem hozzá. Elötte jók voltak a tapasztalatim vele kapcsollatban, ezért is vittem hozzá, de az utobbi időben kicsit szétszortnak tünt, de mivel elötte is nálla ivartalanitattam igy hozzá vittem. Haza hoztam a cicát és olyan rosszul lett a fájdalom csillapito kifelejtése végett(mint utob kiderült) hogy ordibált majd kezde fel adni ezért szaladtam másik dokihoz vele, mire haza értünk szuper jol kezdett lenni. A párom gyülöli e miatt azota a dokit, de én nem tudom, és nem is akarom. Ez normális?

2018. jan. 6. 15:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A mi orvosunk is csak fecskendőben adta oda a fájdalomcsillapítót az ivartalanítás után, hogy ha úgy látjuk, hogy nagyon szenved, szúrjuk be neki bőr alá (ez nem bonyolult, egy korábbi betegsége miatt amúgy is kellett már őt injekcióznunk), de szerinte is jobb, ha a fájdalom miatt inkább kíméli magát és pihen.
2018. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
34%
Jó is az, ha szegény macskának éppen levágták a tökeit, vagy felnyitották a hasüregét, hogy kivágják a belső nemi szerveit, méhét, petefészkét, és utána leírjátok, hogy a macskák hisztisek. F xa, mondhatom. Mivel embereknél is előfordulnak komoly műtétek, még olyan is előfordul, hogy valakinek kiveszik a méhét, petefészkét, ezért úgy javasolnám, hogyha véletlenül majd TI estek át komoly műtéten (de lehet, hogy egy császár is elég), szóljatok az orvosnak, hogy nem fogtok kérni fájdalomcsillapítót, mert az altatóinjekcióban is volt!
2018. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!