Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy fog lejönni a macskám?

Hogy fog lejönni a macskám?

Figyelt kérdés

A macskánk megijedt és felmászott egy nyárfára,nagyom magasra.Most csak ül ott,és figyel...Nem úgy tűnik,mintha le akarna jönni.A gyerekek gallyakat dobálnak a fára,azt hiszik,akkor megijed és lejön.Szerintem ez nem jó ötlet.

Nem várhatunk ott napestig,hogy lejöjjön,az ablakból látjuk,tehát közel van,de mivel még nem járt kint egyedül,félek,hogy ha lejön nem talál majd haza...vagy nem is akar.Nem tudom,mit csináljak.Nem ülhetek ott ki tudja meddig a fa alatt...Létráról nem elérhető.


2010. jún. 5. 19:47
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:

Hát, tényleg elég elcseszett helyzet, a gallydobálás valóban nem jó ötlet.

Amerikában kimennek a tűzoltók, hogy leszedjék a fáról a macskát, talán megpróbálhatod felhívni őket, ha nincs más dolguk szerintem segítenek. Nem biztos, mert itthon ez nem divat, de nem kizárt, hogy tényleg a segítségedre lesznek :)

2010. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:

Hát,megfordult a fejembe ez a lehetőség is,de egyenlőre nem akarom zargatni őket.Figyelem a cicust az ablakból,ha elindul lefele,akkor leszaladok.Raktam ki kaját egy tálkába a fa alá,de azzal se lehetett lecsalogatni :(((

De egyszer csak lejön,nem?

2010. jún. 5. 19:52
 3/53 anonim ***** válasza:

egyszer muszáj lesz lejöjjön. Felhívtad már a tűzoltókat hogy ők segítenek-e?

Egy szomszédnak sincs nagyobb létrája?

2010. jún. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
A tűzoltók majd biztos kimennek macskát menteni, amikor az ország 1/3-a víz alatt van. Ő ment le is fog jönni.
2010. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
25%
Ha már nem pici macska akkor lefog jönni. Ha éjjel lenn,akkor is hazatalálna. A macskák a házhoz ragaszkodnak,nem a gazdához.
2010. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:

Le fog jönni, de valószínűleg még életében nem mászott fára, így előfordulhat, hogy nagyot eshet. Hiába az ösztön, ha soha nem került még ilyen helyzetbe. Szóval akár egy telefont megérne, hátha segítenek, nehogy tényleg esés legyen a vége.

A mi macskánk is mászott már nagyon magasra, kinti macska, mégsem bírt lejönni. Két óráig másztunk utána, mire le tudtuk szedni onnan, szóval vigyázz nehogy tényleg leessen szegénykém.

2010. jún. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
Ahol nincs víz, ott éppenséggel ráérhetnek a tűzoltók és általában rendes emberek, szóval akár segítenek is.
2010. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
Nem tudom én nem nagyon vagyok macskás, én inkább kutyapárti vagyok. De szerintem mialatt írtál ide addig már megkérdezhetted volna a tűzoltókat hogy leszedik-e. Mindig vannak tartalékemberek a tűzoltóságon, szóval ne higyjétek azt hogy azért mert árvíz van nincs egy tűzoltó se aki leszedné. -_-
2010. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
ha már picit nagyobb a macsek nem lesz semmi baja:) kicsit meg van szeppenve, ha le is esne, nem lesz semmi baja, szívós jószágok:D
2010. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
Már hogy a fenébe ne lenne baja. Elég magasan lehet, ha létrával sem érik el...
2010. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!