Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy fog lejönni a macskám?

Hogy fog lejönni a macskám?

Figyelt kérdés

A macskánk megijedt és felmászott egy nyárfára,nagyom magasra.Most csak ül ott,és figyel...Nem úgy tűnik,mintha le akarna jönni.A gyerekek gallyakat dobálnak a fára,azt hiszik,akkor megijed és lejön.Szerintem ez nem jó ötlet.

Nem várhatunk ott napestig,hogy lejöjjön,az ablakból látjuk,tehát közel van,de mivel még nem járt kint egyedül,félek,hogy ha lejön nem talál majd haza...vagy nem is akar.Nem tudom,mit csináljak.Nem ülhetek ott ki tudja meddig a fa alatt...Létráról nem elérhető.


2010. jún. 5. 19:47
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
No persze, idióták.. de nem mindegy, milyen magasan van az a cica... Ha 8-10 méter magasan vagy még magasabban, akkor annyi neki.
2010. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt mondom...nagyon nem mindegy mennyire magasan van, márpedig ha létrával nem érik el, elég magasan lehet. Az egy dolog, hogy szívós állat, de nem Herkules...
2010. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

Kb 3.emelet magasságban van,egy nagyon magas nyárfán.

Hívtam a tűzoltókat,azt mondták reggel 6-kor kijjönnek és körülnéznek,ha még ott lesz megpróbálják leszedni.

Már egyáltalán nem látom a fán,mert sötét van,a cica meg fekete és a sok lomb között van.Nem tudom,a tűzoltók hogy fogják meglátni...

2010. jún. 5. 21:07
 24/53 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nappal leszedik a cicád. Meg fogják találni, ha felemelkednek hozzá abba a magasságba. Az estét túléli, ha első napja, még friss, lesz ereje fenn maradni.
2010. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
Látod mondtam én, hogy segítenek :)
2010. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:

nem akarlak megijeszteni, de az én cicám egyszer felmászott egy madár után a fára, olyan magasra mászott h már az ág nem birta el és a cicám leesett a fáról.. szegényke nagyon rosszul volt, és elis vittük állatorvoshoz..

szerintem feszits ki egy nagyobb rongyot vagy vmit hogyha netán leesne akkor arra essen..(kb alá tedd)

amúgy ha bennt lakik a cicád akkor nem szabad egyszercsak kiengedni..

elöször porázon sétáltasd h megtanulja h merre mehet + ilyesmi..

mert most gondolj bele ez olyan mintha téged 5-6 éves korodig lakásban tarottak volna és egyszercsak kiengednének egyedül..

2010. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
lol pórázon :D:D:D:D:D
2010. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

Nem engedtük ki,sajnos egy óvatlan pillanatban kimászott az ablakpárkányra és kiesett :((

Ijedtében mászhatott fel a fára.Ha a fára fel tudott mászni,akkor bizonyára az eséstől nem lett baja,de ez nem nagyon vigasztal.

Most megnéztem a fát,zsblámpával.A cica még mindíg ugyan ott ücsörög.És néz körbe.Látom,mert világít a szeme.Úgy sajnálom,hogy most ott éjszakázik a hűvösben a fa tetején.

Nem fogok tudni aludni,bár így nem is nagyon akarok,márcsak együttérzésből sem...Annyira várom a reggelt!Remélem,tényleg kijönnek és leszedik!

2010. jún. 5. 22:04
 29/53 anonim ***** válasza:
lehet sokkot kapott, nem azért de nagyon ari lehet ahogy ott ül és csak néz. REMÉLEM nem lesz semmi baja és reggel hívd újra a tűzo. mert lehet elfelejtik!
2010. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
Reggelre jó álmos lesz szegény cicus...,gondolom nem mer elaludni ott a magasban,nehogy lepottyanjon:s Egyébként én egyszer már láttam itt Bp-en,hogy egy macsekot lehoztak a fáról a tűzoltók,szóval ez nálunk is müködik!
2010. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!