Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy fog lejönni a macskám?

Hogy fog lejönni a macskám?

Figyelt kérdés

A macskánk megijedt és felmászott egy nyárfára,nagyom magasra.Most csak ül ott,és figyel...Nem úgy tűnik,mintha le akarna jönni.A gyerekek gallyakat dobálnak a fára,azt hiszik,akkor megijed és lejön.Szerintem ez nem jó ötlet.

Nem várhatunk ott napestig,hogy lejöjjön,az ablakból látjuk,tehát közel van,de mivel még nem járt kint egyedül,félek,hogy ha lejön nem talál majd haza...vagy nem is akar.Nem tudom,mit csináljak.Nem ülhetek ott ki tudja meddig a fa alatt...Létráról nem elérhető.


2010. jún. 5. 19:47
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

Igen,ingyen hozták le a tűzoltók.Nagyon hálás vagyok,hogy képesek voltak kijönni egy cicusért.

Annyira aggódtam érte,hogy egész éjjel alig aludtam.

2010. jún. 6. 17:41
 42/53 anonim ***** válasza:

happy end lett

örülök

=)

2010. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
Hurrrá! :)
2010. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Úúú mondtam én :):):)
2010. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
HÁla Istennek lennt van!
2010. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

:) én is örülök

na csak jó fejek ezek a tűzoltók :D

2010. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves tőletek,hogy ilyen sokan írtatok és aggódtatok a cicusomért!Köszönöm!
2010. jún. 7. 13:17
 48/53 anonim ***** válasza:

Na, ma volt a napja, hogy majdnem roszabbul jártam, mint te: két hülye galamb felcsalta a macskámat egy hat emelet magas fára, aztán röhögve elrepült.

Akkor szólt le a macskám 6 m magasról, hogy no, mostmár mehetek érte, mert még csak felfelé tud mászni, lefelé nem...


Szerencsére, amíg elmentem telefonért, hogy a tűzoltókat hívjam, nem még feljebb mászott, hanem lezuhant. Úgyhogy, mire visszatértem a telefonnal, már felborzolt szőrrel fogadott az ajtóban.


Olyan, mint egy gyerek: ha valami piszkosul érdekli, és hívom, egyszerűen elengedi a füle mellett. De attól, hogy otthagyom, jobban megijed, mint bármitől. A jelek szerint ilyenkor még a sohasem tapasztalt mélységbe is beleugrik.


Amúgy a te macskádat kellett azóta újra menteni, vagy már tiszteli a magasságot?

2011. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem kellett újra menteni.Úgy látszik, most már jobban vigyáz magára, meg persze mi is jobban vigyázunk rá.
2011. ápr. 13. 10:27
 50/53 anonim ***** válasza:

Nem viszitek már sétálni, vagy pórázon?


Nekem túl csábító az az udvar, mert csak ott lehet biztonsággal sétálni vele, és szeret is ott lenni.


Én most megpróbálok a fák törzsére ágakból "mászás gátló gallért" eszkábálni...

2011. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!