Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy fog lejönni a macskám?

Hogy fog lejönni a macskám?

Figyelt kérdés

A macskánk megijedt és felmászott egy nyárfára,nagyom magasra.Most csak ül ott,és figyel...Nem úgy tűnik,mintha le akarna jönni.A gyerekek gallyakat dobálnak a fára,azt hiszik,akkor megijed és lejön.Szerintem ez nem jó ötlet.

Nem várhatunk ott napestig,hogy lejöjjön,az ablakból látjuk,tehát közel van,de mivel még nem járt kint egyedül,félek,hogy ha lejön nem talál majd haza...vagy nem is akar.Nem tudom,mit csináljak.Nem ülhetek ott ki tudja meddig a fa alatt...Létráról nem elérhető.


2010. jún. 5. 19:47
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

És azért kell vajon fizetni,ha macskát mentenek a tűzoltók?(csak hogy tudjam,hogyan készüljek).

Nincs olyan magas létra,amiről elérhető lenne,sajnos.

Még sosem mászott fára,kb 1 éves cica.

Köszönöm a gyors válaszokat!

2010. jún. 5. 20:00
 12/53 anonim ***** válasza:
1 éves macska letud jönni.
2010. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
Nem tud lejönni az ijedtségtől. Nekünk dettó ez volt, 1,5 éves cicánk felmászoltt jó magasra szomszédunk fájára, és 2 napig nyávogott, mert nem tudott lejönni. Nekünk is ennyi kellett, hogy rájöjjünk, honnét jön a nyávogás... Annyira el volt takarva a lombok közt, és magasan volt. Szerencsére a szomszéd férfinak volt nagyon hosszú vagy 12 méterre nyitható létrája, arra mászott fel, és úgy szedte le szegényt, teljesen meg volt szeppenve. Idegen volt neki, mégis hagyta, hogy megfogja, mert félt ugye ott a magasba, és mozdulni se bírt... Mindenképp hívj segítséget, mert magától nem jön le, legfeljebb leesik és nyekk neki. Majd írd meg, mi volt! Drukkolunk nektek! :)
2010. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
Tűzoltóknak nem kell fizetni.(úgy tudom).De kérdezd meg őket.Csak egy telefon.
2010. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
6%
Légpuskád nincs?
2010. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
Nincs légpuskám.
2010. jún. 5. 20:25
 17/53 anonim ***** válasza:
49%

hidd el ha leesne sem lenne semmi baja, de ne essen le nem azt mondom, Isten óvja

szomszéd öregasszony úgy összeverte egyszer a macskáját kapával, hogy csupa vér volt csoro, semmi baja nem lett meggyógyult szerencsére

ezért ne engem pontozzatok le hanem az öregasszonyt :D

ezzel csak azt akartam mondani, hogy nagyon szívos állatok

2010. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha esik egy kicsit, nem lesz semmi baja.

Én cicámat elütötte egy autó, és a butuska a másik irányba szaladt el, 1 hétig nem jött haza, teljesen rendbejött, pedig komoly sérülései voltak

2010. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
ne aggódj, ahogy felment, úgy le is tud jönni.
2010. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
Egyszer az én macskám is felmáőszott egy magas akácfára és 3 napig ott nyávogott, szegény mindig csak egyre magasabbra mászott. Végül jött 2 cigánygyerek, mert hallották, hogy nagyon nyávog valami, felmásztak érte, de mivel a cica vad volt nem tudták megfogni, hanem lehajították a földre, és nem lett semmi baja...
2010. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!