Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megviselheti-e a kiscicamat,...

Megviselheti-e a kiscicamat, hogy nem vagyok egesz nap vele?

Figyelt kérdés
2 honapos, es nekem sajnos dolgoznom kell reggel 9-tol este 6-ig.A parom is dolgozik, igaz, o delben hazajon 2 orara hosszara, szoval addig van tarsasaga a macsnak.De nem sinyli meg, hogy delelott es delutan egyedul van?
2010. jún. 6. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sztem nem..,legyen sok játéka,és addig csak elüti az időt valahogy!
2010. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha ez így lenne akkor a világ minden macskája lelkibeteg lenne. Kivéve azoké akik csövesek vagy milliomosok és nem dolgoznak... Nem kell ennyire túldramatizálni....
2010. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
igen a sok játék segíthet de inkább hívj hozzá valakit legyen családtag akit már ismer
2010. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Persze, ha nagyobb lesz, akkor nem lesz gaz, de meg olyan kicsike...:-)
2010. jún. 6. 19:43
 5/14 anonim ***** válasza:
meg fogja szokni,hidd el ,de biztosan cukcuk lehet!
2010. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Unalmasak ezek a műproblémák a fostos macskákkal.Tarts kutyát.
2010. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak túlspirázod...,nem is hiszed milyen jól ellesz Ő,ha van elég játéka és mozgástere!Olvastam itt már olyat,hogy egy kismacska,annyira rosszcsont volt,hogy mire a gazdija hazaért csatatérré változtatta a lakást,úgy elvolt magában:)
2010. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az enyémet megviselte. Ő egész nap egyedül volt, sokszor napi 12 órát egyhuzamban. Mindig szétkarmolt, tört zúzott, folyamatosan melankólikus volt, nem játszott, hanem rongált. Belekakált a fürdőkádba, meg ilyenek... Végül úgy döntöttem hogy szerzek neki egy társat, és mint utóbb kiderült ez nagyon jó ötlet volt. :) A cica teljesen helyre jött. Azóta nagyokat játszik, folyton dorombol, láthatóan boldog. :) Az sokat számít hogy párod napközben otthon van 2 órát, szerintem így nem lesz gond. Ha jobban belegondolsz, csak 3 órát van egyedül, aztán 2 óra gazdi, aztán 4 órát van egyedül, ez nem olyan vészes. :)

Egyébként nagyon megéri két cicát tartani. Így akkor sincs lelkiismeretfurdallásom ha nem töltök otthon egy ékszakát. Mert tudom hogy ott vannak egymásnak.

És mert két cica nem dupla gond, viszont dupla élvezet. :)

2010. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kicsit tulspirazom, de csak par napja van nalunk.Amugy gyonyoru, perzsa+egzotikus keverek, kis szurke szorgomboc, es en mar most szerelmes vagyok bele :-) Es azt szeretnem, hogyha nagyon jol erezne magat itt nalunk:-)
2010. jún. 6. 20:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztos jól fogja...egy idő után sztem megszokja:)Lécci rakj róla képet=D
2010. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!