Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Albérletben megengedik a macskát?

Syuasyi kérdése:

Albérletben megengedik a macskát?

Figyelt kérdés
Nemrég találtunk egy jó albérletet és az lenne a kérdésem hogy vajon megengedik-e, hogy tartsunk ott macskát. Az előző tulajnak volt ott egy macskája, aki ideiglenesen még ott maradna max 2 hónapig, mert nem tudják hová rakni. Szóval akkor már két macska lenne a lakásban. Az egyik csak néha jár fel a lakásba, de a másik állandó lenne. Vajon így megengedik?
2018. febr. 25. 06:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem volt kifejezetten kikötve a hirdetésben akkor valszeg igen. Aki nagyin ellenzi már a hirdetést is úgy írja meg, hogy kisállat kizárt.
2018. febr. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor ideköltöztünk nekünk azt mondta hogy nem szokta engedni, viszont másfél évre rá találtam egy kiscicát, megkérdeztem hogy megtarthatom-e és simán belement. Ha az előzőnek engedte akkor valószínűleg nektek is megengedi.
2018. febr. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha meg is engedi akkor csak úgy ha a masik nincs már ott addig tudtok keresni tenyésztőt. De én nem tartanék albérletben mert mivan ha 4 év múlva költöztök és ahova mentem nem tudjátok vinni.

Nekem is igy volt fél évig egy main coonom a szomszéd albérlők munka miatt az ország másik felére mentek de bem találtak olyan albérletet ahova vihetik a 4 és 7 éves gyerekeket ( mert vannak ilyen főbérlők) és a macskát is. Félév múlva költöztek és akkor eljöttek a cicáért.

2018. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!