Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fajtatiszta, de nem törzskönyv...

Fajtatiszta, de nem törzskönyvezett kiscicákat el lehet adni?

Figyelt kérdés

Nekünk is van egy brit lány cicánk, meg a harmadik szomszéd cicája is idejár.

Tavaly is az összes cica tiszta fahtatisztának tűnt, de anyám inkább eltette őket lábalól.

Most ha már nem ivartalanítunk, mondtam, hogy adjuk el olcsón, de nem. Inkább megunt arra a sorsra jutnak.

Nem keverékek voltak a cicák, persze lehet bepróbálkozott másik macska is.


2018. febr. 25. 15:34
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Nem kamu. De mindegy. Anya mindig ezt csinálta a picikkel. Azt mondta, hogy még nem nyitják ki a szemüket, addig meg tudja tenni, utána nem. Nem találom ki, de higgyétek csak.
2018. febr. 25. 16:08
 22/51 anonim ***** válasza:
67%
De te is aztán ugyanolyan elcseszett lelkületű ember vagy mint anyád, krvára nem zavar hogy mi van a macskákkal csak annyi, hogy pénzt lehetett volna csinálni a kölykökből. Tenni meg persze nem teszel ellene semmit hogy se az anya se a kölykök ne szenvedjenek, csak azon jár az eszed hogy milyen jó lenne ha eladhatnátok őket. Normális ember, de még egy "tehetetlen" gyerek is megtenné inkább hogy elviszi ivartalaníttatni vagy elajándékozza, de bäszki még az is sokkal jobb lenne ha kiraknád az anyamacskát egy menhely ajtajában egy dobozban mint ez ami nálatok van.
2018. febr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

De sajnálom őket.

Azért mondtam nekik, hogy adjuk el, mert így lehet maradhattak volna... Meg nekünk is jobb lett volna.

Rengeteg ilyen kölyköt árulnak.

Itt falun nagyon sokan tüntetik el így a kiscicákat, csak nem beszélnek róla, mindenki.

2018. febr. 25. 16:13
 24/51 anonim ***** válasza:
60%

nektek jobb lett volna ha pénzt csináltok belőle, ez komoly? így tenyésztőnek se lennél jó.

rengeteg kiscicát árulnak? igen, mert rengetegen a pénz miatt szaporítanak, és ők se fogják fel hogy mit is jelent az a szó hogy "tenyésztés".

felteszem a kérdéseimet megint:

Melyik egyesületnél van regisztrálva a cica? Melyik egyesület állította ki a tk-t? Hogy hoztátok el a cicát? Hány hetesen? Oltások? Chip? Szerződés?

2018. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
62%
Persze hogy nektek lett volna jobb persze, ti, ti ti és ti! Csak ti! Csak a ti érdekeitek! Nehogy véletlenül is egyszer annak az állatnak az érdekeit is szem elé vegyétek akiért felelősséget vállaltatok. Véletlenül se! Nem kell "maradniuk", meg se kéne foganniuk, az, hogy megfoganhatnak is a ti hibátok mert annyit nem tudtok EGYSZER rászánni szerencsétlen anyamacskára hogy ivartalaníttassátok. Semmi gondja nem lenne senkinek, de neeem ti évente kétszer agyoncsapjátok őket, vagy azon gondolkoztok hogy pénzt csináljatok belőlük hogy nektek jobb legyen. Undorító. Az meg hogy más falun mit csinál nem mentség a saját embertelenségetekre. Láttam már újszülött kismacskát, az az ember aki agyon tudja ütni csak mert még nincs nyitva a szeme ugyanolyan pszichopata hajlamú mint aki embert tud ölni.
2018. febr. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
52%
Wow "valaki" gyors csinált vagy 3-4 kamufelhasználót és végig lepontozta az összes választ, szép. :D
2018. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
52%

És furcsa mód már ő sem válaszol.. "Fontos dolga akadt"

Nagyon kicseszett velünk :D Attól hogy lepontoz, a tényeken nem változtat. Magát megpróbálhatja nyugtatni ezzel.

2018. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
55%
De figyeltem, kb hét perccel ezelőttig az összes válasz szinte 100% volt vagy a körüli, és hét perc alatt levitte őket 30%-alá, hát érdekes lenne ha az oldal összes állatkínzója és ezt támogató embere (amiből nincs sok) idetévedt volna öt perc alatt hogy vele egyetértésből a kérdés ellenzőit lepontozza. :D
2018. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

Persze. Én szinte mindenkit felértékeltem.

[link]


Mindjárt csinàlok még screenshotot. Ha én 100-re értékelem, még lehet kevés, ha más lehúzza.

2018. febr. 25. 16:45
 30/51 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező! Még úgy számolom hogy kb 5-6 kamufelhasználóra szükséged lesz hogy 10% alá menjenek a válaszok!
2018. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!