Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fajtatiszta, de nem törzskönyv...

Fajtatiszta, de nem törzskönyvezett kiscicákat el lehet adni?

Figyelt kérdés

Nekünk is van egy brit lány cicánk, meg a harmadik szomszéd cicája is idejár.

Tavaly is az összes cica tiszta fahtatisztának tűnt, de anyám inkább eltette őket lábalól.

Most ha már nem ivartalanítunk, mondtam, hogy adjuk el olcsón, de nem. Inkább megunt arra a sorsra jutnak.

Nem keverékek voltak a cicák, persze lehet bepróbálkozott másik macska is.


2018. febr. 25. 15:34
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
53%

akkor meg megjöttek a trollok :D

Kérdező: le fogsz merülni! töltőre! :)

2018. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
51%
Persze, tíz kamufelhasználóból ha egyel felértékeled őket védekezésképp hogy megmutathasd másik 9-el még lehúzhatod. Szerinted nem gyanús? Az elmúlt tíz percben lett minden lehúzva és téged se tartalak egyébként komplettnek ha az anyázást hasznos válaszként értékeled amúgy, de mindegy. :D
2018. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
2018. febr. 25. 16:48
 34/51 anonim ***** válasza:
58%
Eladni nem lehet, max. elajándékozni. De ivartalanítani kellene inkább, mint halomra gyilkolni a kismacskákat és szétfialtatni szerencsétlen nőstényt cicát. Milyen emberek vagytok ti?!
2018. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

Nincs több fiókom, de amúgy egyetértek mindenkivel.

Engem nem érdekel a hülye pontozás.

2018. febr. 25. 16:49
 36/51 A kérdező kommentje:
2018. febr. 25. 16:51
 37/51 A kérdező kommentje:
2018. febr. 25. 16:52
 38/51 anonim ***** válasza:
66%
Hétvége van. Tele az oldal kamu és provokatív kérdésekkel.
2018. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
58%

igazából engem nem érdekel a pontozás. sose tartottam egy jó "funkciónak", mert lehet hogy valakinek igaza van, de sokaknak nem tetszik, ezért lepontozzák. semmi alapja nincs. :)

viszont én nem tágítok, felteszem a kérdéseimet ismét:

Melyik egyesületnél van regisztrálva a cica? Melyik egyesület állította ki a tk-t? Hogy hoztátok el a cicát? Hány hetesen? Oltások? Chip? Szerződés? Minden rendben volt?

2018. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

Igen, hétvége van, de nem kamu.

Igenis érdekel, hogy mi lesz a pici cicákkal. Mondtam is tavaly, hogy hagyjukeg, biztos lesz gazdájuk, de nem lehülyéztek...

Meg mert tényleg a szomszéd néni is ezt teszi, itt ez a módi a picikkel. Egyszer is mikor hagytunk, nem ennél a cicánknál, az a macska megbetegedett, hogy "későn találtátok meg, azárt hagytátok meg?"

Nem akartam rajtuk meggazdagodni, de ha tk nélküli, de fajtatiszta akadt volna gazdájuk. És az első egy-két hónapban anyának se került volna pénzébe, ha eladjuk.

De tudom, hogy hülyeség, mégis jófogáson látni ezret.

Teljesen egyetértek veletek. Csak a pontozókkal nem, mert az n én vagyok, ha valakinek ez számít.

2018. febr. 25. 16:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!