Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaalom kérdés, melyiket...

Macskaalom kérdés, melyiket érdemes?

Figyelt kérdés

Fressnapfban néztük ki a Fit&Fun csomósodó almot, mert hogy olcsó is, meg csak saját márkás, annyira rossz nem lehet... aztán tegnap az egyik eladó mondta, hogy az baromira gáz, koszos, porol.

Viszont az 5ezres prémium kategóriát, amit ő ajánlott, nyilván nem tudjuk, nem is szeretnénk megfizetni.

Köztes megoldás lenne jó. Nem kell nekem szilikát csoda, szimpla csomósodó alom, csak ne poroljon annyira.

Mit ajánlotok?



2018. márc. 8. 10:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Én meg az 5-ös vagyok

Az általam ajánlgatott Cirmi alom mellett, mi is nagyjából havonta csinálunk teljes alomcserét, tálca Domestosozással.

Amikor már kezd aktuálissá válni, akkor már előtte napokban csak kiszedjük a produktumot, de nem töltünk utána, így kevesebbet kell kidobni.

2018. márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
a sparos az nekünk nagyon jó volt, meg van állítólag a pennyben egy olyan fajta is ,amit wcbe is dobhatsz ,mert feloldódik.
2018. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%

#12

Mentsen az Isten, hogy a vécébe dobja bárki is, bármelyik csomósodó almot.

Ha csomósodik, akkor a vécében sem megy szét a vízben, ha meg nem csomósodik, akkor eleve nem felel meg a funkciójának.

Olyan dugulást lehet ezzel okozni, hogy még azt is megbánod, hogy megszülettél!

2018. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
2018. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

A Biolux tényleg jó, és nem drága.

Mi például a 300 forintos Spar-osat használjuk. Az is teljesen jó. Ami csomósodik, az mind jó szerintem.

2018. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
14, köszi, ugyanezt a cikket találtam meg én is, csak próbálok több oldalról infót gyűjteni. :)
2018. márc. 8. 13:31
 17/25 anonim ***** válasza:
#1. vagyok. Én is minden csütörtökön és vasárnap almot cserélek.
2018. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is jó véleménnyel vagyok a Cirmi-ről.

Újabban a Prímában, vagy CBA-ban is lehet venni, 420-430 körül.

2018. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mostanában Nelly-t veszek, 10 kiló talán és 1000 ft, és nagyon jól csomósodik. Talán porol valamennyire, legalábbis kiöntésnél kicsit, de nem tartom vészesnek.
2018. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én régóta a Fressnapf "Multifit Fress control" alomját használom. Enyhén illatosított, jól fedi a szagot. 2 cica mellett kb. 6 hétig elég egy zsák. 2 hetente cserélem frissre, két almosdobozt használnak. Nem porol, jól gombósodik a vizelettől.
2018. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!