Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaalom kérdés, melyiket...

Macskaalom kérdés, melyiket érdemes?

Figyelt kérdés

Fressnapfban néztük ki a Fit&Fun csomósodó almot, mert hogy olcsó is, meg csak saját márkás, annyira rossz nem lehet... aztán tegnap az egyik eladó mondta, hogy az baromira gáz, koszos, porol.

Viszont az 5ezres prémium kategóriát, amit ő ajánlott, nyilván nem tudjuk, nem is szeretnénk megfizetni.

Köztes megoldás lenne jó. Nem kell nekem szilikát csoda, szimpla csomósodó alom, csak ne poroljon annyira.

Mit ajánlotok?



2018. márc. 8. 10:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#9 engem itt a múltkor megöltek, amiért ki merészeltem írni, hogy milyen gyakran cserélem az almot a macskámnak :DD. Jobban vagyok :DD köszi


Kérdező, ne ess kétségbe (teljesen), ez ilyen :D. Én azt mondom, hogy majd kitapasztalod, hogy hány naponta cseréled. Sőt, azt is majd kitapasztalod, hogy melyik alom mellett fogtok maradni, te és a macskád. (Addig még párszor kétségbeesel, hidd el. És igen, a macskának is lesz ehhez néhány szava).

Írtad, hogy szilikátost nem. Akkor én meg ajánlok egy másik csodát, még nem próbáltam soha (szilikátost használunk), de érdekel, faalapú, csomósodó, nagyon jókat írnak róla és még a fressnapfben sem olyan drága, (mint más), de inkább innen linkelem:

[link]

Ezt a webáruházat amúgy majd nézegesd, kb. a legolcsóbb. Nem tudom, mi van velük, mostanában mindig minden gyorsan elfogy.

A fressnapf nagyon drága, nagyon, úgyhogy ne azokból az árakból indulj ki. A sajátmárkás szilikonos alom pl. nagyon jó, de eszméletlen ára van. De ott sok mindennek.

2018. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, amúgy Zooplusról rendeltünk mindent a cicának, almon-tápon kívül. :) Azt látatlanban nem mertem, de persze lesz alkalom kísérletezni bőven.

Egyébként ha a cicának tetszik, tőlem lehet szilikátos is, csak feltételeztem, hogy azok a felsőkategóriás drágaságok, azért írtam hogy jó nekem egy egyszerűbb is. :)


Nagyon köszönöm mindenkinek a tippeket!

2018. márc. 8. 18:57
 23/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A zoopluson sok mindenből van próbacsomag, alomból is. (Mi Tigerinot használunk). A fressnapfes szilikátosnál én a MultiFit-ről írtam, csak nem jutott eszembe a neve. Mindenképp ki kell tapasztalni, az fog dönteni.
2018. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én zooplusról rendelek 40 literes cat's best öko akármit. Ez gyakorlatilag olyan, mint a forgács, csak macska almosan. Nem túl drága, ilyen nagy tételben szerintem belefér bőven, egyáltalán nem porol, összetapad, és brutálisan jól felszívja a pisit.


A többitől, hiába volt jobb, a macskából tudtam volna kirázni a port, annyira szállós volt, ez nekem tök jól bevált. A szilikátra nem volt hajlandó rámenni.

2018. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. :) Kiderítettem, milyet használnak a cicának ott, ahonnan jön (az sem drága fajta, áruházas), úgyhogy egyelőre azzal kezdünk, amúgy is, ha már totál új helyre kerül, legalább ez legyen fix. :)

Ezt az ökoalmot kipróbáljuk majd a következő rendelésnél szerintem, nagyon szimpatikusnak tűnik. Egyelőre érkezzen meg minden rendben, amit most rendeltünk, kicsit parázok az előre fizetés miatt. :D

2018. márc. 10. 11:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!