Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam hozzá a...

Hogyan szoktassam hozzá a sétához?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves Hócipős cicám. Nem szeretném egész nap a házban tartani , kiszeretném vinni sétalni.

Azt szeretném kérdezni , hogyan szoktassam hámra illetve milyen sétáltatot erdemes venni?


2018. márc. 14. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én eleinte a hámhoz szoktattam hozzá. Rá adtam és hagytam hogy szép lassan megszokja. Persze nem úgy hogy reggel rá adtam és egésznap rajta volt hanem egyre hosszabb ideig hagytam rajta. Ha ez meg volt jött a póráz, persze ez is lakáson belül ugyanugy szép lassan hozzá szoktatva. Ha már elfogadott mindent vittem csak ki :)
2018. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy érdeklődik-e vagy nem. Ha nagyon nem akar, akkor ne erőltesd. Ha érdeklődik, először kézben vidd ki, mutasd meg neki a "tájat". Ha hozzásziki ehhez, akkor próbáld hámra szoktatni. (Lásd. 1. válaszoló)
2018. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!