Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam le a kiscicá...

Hogyan szoktassam le a kiscicát arról, hogy felmásszon az ágyra?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Vicsorgó kutyás ágytakaróval.
2010. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg azzal hogy csinálsz neki valahol a szobában egy nyugodt kis zugot ahol jól érzi magát.
2010. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
macskát leszoktatni??? :-o esélytelen :D :D
2010. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
:D A macska nem kutya, megvannak a saját szokásai, azt csinál amit akar, nagyban sz*rnak a gazdi fejére, már bocs. Mit gondol a kutya: "Ó, a gazdám olyan jó hozzám, szeret, etet, játszik velem. Ő, biztos egy Isten." Mit gondol a macska:" Ó, a gazdám olyan jó hozzám szeret, etet, játszik velem. Én biztos egy isten vagyok." Na, ez egy hatalmas igazség!
2010. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
rakj oda nagyon ijesztő tárgyat. Pl ha fel akar ugrani miközbe ugrik zörgess meg egy zacskót megijed ettől. De nálunk még az is megfelelő, hogy az orrára jégkockát rakunk, mert azt nem szereti, ha rosszat csinál ezt csináljuk, és ha mégegyszer ezt csinálja, mégegyszer és 5-10 iylen után leszokik
2010. jún. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
én úgy csináltam, hogy akárhányszor felment az ágyra, leraktam, és mondtam neki, hogy nem szabad feljönni... mindenre ezt használtam, hogy "nem szabad" (nem kiabálva, csak nyomatékosan)ha valami olyat csinált, amit nem szerettem volna. nem kevés idő alatt, de megtanulja, és megérti, az a másik dolog, hogy makacs, és néha nem hallgat rám, de mindig tudja, hogy rosszat csinál:D
2010. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
76%
A macskám eleinte a lábamhoz jött amikor aludtam,simán lerúgtam, hatodszor már nem jött fel .Amikor nem vagyok ott simán felmegy:)Ennyit a macskákról!
2010. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hát... szinte esélytelen... :) nagyon régóta macskatartó vagyok, és ha a cicus kitalálta, akkor max veréssel lehet rávenni, de leginkább azzal sem, meg minek tartasz cicát, ha vered :) a közeledben érzi jól magát...
2010. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha felmászik, akkor lőd le!.....vizipisztollyal :D Nekem nincs macskám de a 'Az unokatesóm macskája nem hagy éjjel aludni. Mit tegyek?' c. kérdésnél ezeket tanácsolták.
2010. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
rúgd pi...csán azt a kis dögöt aztán rájön az hogy mit nem szabad
2010. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!