Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska mennyi idő alatt...

Egy macska mennyi idő alatt "felejti el " azt amit én rosszul tettem felé?

Figyelt kérdés
levert egy vázát és picit többet kapott
2018. ápr. 4. 03:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem felejti el. Annyit jegyez meg az egészből, hogy ez a csávó kiszámíthatatlan és ok nélkül támad. Nem képes összekötni a váza leverését a hangulatváltozásoddal, neki teljesen természetes, hogy tör-zúz. Macska.


Különben lehetne annyi eszed, hogy nem tartasz törékeny tárgyakat ott, ahol macska is van. Alapvetés, hogy a macska mindent lever.

2018. ápr. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Teljesen egyetértek az előzővel, nem fogja elfelejteni, ilyen a természete. Ami vagy aki ártott neki, attól tartani fog.
2018. ápr. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Awl fogja felejteni. :) kb 3 napig ha fog rá emlékezni... Majd megbekel, de amugy se érezd szarul magad emiatt, mert valahogy, meg kell nevelni.
2018. ápr. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Nem felejti el, de nem fog sokáig haragudni. Kérj tőle bocsánatot, simogasd meg, adj neki egy-két finom falatot. Éreztesd vele, hogy nem őt akartad bántani, azért kapott, mert lelökte a vázát.

Nem tudom hogyan történt, de azért leírom. Állatot csak akkor büntetünk, ha tettenértük. Utólag sohasem. Mégjobb, ha látod, hogy pl készül felugrani ahol a váza van, rászólsz egy hangos, erélyes 'nem'-mel. A taslikat igyekezz hanyagolni.

2018. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha fizikailag bántod azt a macskát, akkor inkább keress neki egy normális gazdát. Neked megmarad a vázád, szegény állatnak pedig normális élete lesz. Egyáltalán minek vállalsz állatot, ha így bánsz vele? Remélem a gyerekedet is agyonvered, ha véletlenül eltöri a kis játékautóját. Neked jó érzés lenne, ha minden alkalommal amikor elbaszol valamit az életedben, valaki odamenne és elkezdene ütni-verni? Hidd el, nem ebből fog tanulni a cica. Ezzel csak azt éred el, hogy rettegni fog. Ha ez a célod, akkor keresd fel a legközelebbi mentálhigiénés osztályt. Meg akkor is, ha nem bírod kezelni az indulataidat. Figyelj, én soha nem szoktam itt rosszindulatú válaszokat adni, soha nem írtam még bunkó kommentet, de ha valamit nem bírok elviselni, akkor az az állatkínzás. Mindannyian követünk el hibákat, de kérlek szépen, könyörgöm, ne bántsd többször azt az állatot. Hidd el, hogy ha kedvességgel fordulsz felé, jóbarátod lesz és te is sokkal jobban fogod érezni magad. Ne haragudj, ha bunkónak tűntem, de a macseknak is és neked is a legjobbakat kívánom.
2018. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
akor lett elkapva illetve nevelés szándékkal volt nem azt kérdeztem h keressek e neki másik gazdát
2018. ápr. 4. 12:27
 7/11 A kérdező kommentje:
arra voltam kiváncsi hogy meddig haragszik 1 nap 2 esetleg 1 hét?
2018. ápr. 4. 12:28
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az Értelmes válaszolóknakakaválasz
2018. ápr. 4. 12:32
 9/11 anonim válasza:
100%

azért értelmes válasz, mert azt írta amit hallani akarsz?


Nehezebben felejt, de ha jól bánsz vele, akkor kiengesztelhető. Nekem van h besértődik ha nem simogatom meg, de aztán kiengesztelődik. ez elég érzelmes válasz volt nekeed?

2018. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Kedved kérdező, gondolom számodra az egyetlen értelmes válasz az az okos volt, aki azt írta hogy valahogy meg kell nevelni a macskákat.

képzeld el, én (is) teljesen egyetértek az 5-ös válaszolóval.

Nem verünk állatot (de semmilyen élőlényt) nevelés céljából. A macska nem tanul belőle. Ha megvered, félni fog tőled. Hiába hiszed azt hogy ebből tanul, nem. A legtöbb esetben fogalma sincs hogy miért kapta, azt hiszi ok nélkül akarod agyoncsapni. Ha azt akarod elérni hogy a macskád rettegjen tőled, csak így tovább! :) Bocsi a számodra értelmetlen válaszért.

2018. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!